lechia

Piłkarze Lechii w czwartek rozegrają ostatni sparing podczas zgrupowania w Turcji. Gdańszczanie zmierzą się z Zorją Ługańsk..

Ukraińcy to zdecydowanie najsłabszy z Naszych dotychczasowych przeciwników podczas zgrupowania w Turcji.

Zorja jesienią w 20 meczach zdobyła 12 punktów, wygrywając trzy spotkania i tyle razy również zremisowała. Czternaście razy piłkarze ukraińskiego zespołu schodzili z placu gry pokonani, kończąc runde przy bilansie bramkowym 15:40.

Przeciwko przedostatniej drużynie ukraińskiej ekstraklasy będzie mógł zagrać Wojciech Pawłowski, który wrócił z Włoch. Nie osiągnięto porozumienie z Udinese, aby 19-letni bramkarz zmienił klub już w zimowym oknie transferowym .

Wobec zamkniętego wczoraj okienka transferowego we Włoszech, Wojtek pozostanie z Nami do końca tego sezonu.

-To młody zdolny chłopak, ciekawie się zapowiada - ocenia bramkarza Paweł Janas. Szkoleniowiec Lechii zresztą nie na tej pozycji zamierza szukać wzmocnień. -Potrzebny nam jest człowiek do rozegrania, który pokierowałby grą. Może trafi do nas jeszcze boczny pomocnik - mówi trener na oficjalnej stronie klubu.

Mecz Lechia – Zoria rozpocznie się w czwartek 2 stycznia o godzinie 17.00 czasu tureckiego (godz. 16 czasu polskiego) na boisku Akademii Piłkarskiej w Antalyi.