W sobotę 19 listopada piłkarze Lechii Gdańsk zagrają swój ósmy mecz na Stadionie Energa Gdańsk w tym sezonie Lotto Ekstraklasy.

W starciu z Wisłą Płock (początek o 20.30) walczyć będą jednak nie tylko o ligowe punkty. W tym spotkaniu zagramy również dla podopiecznych Fundacji Pomorze Dzieciom. Ty także możesz wesprzeć je w walce o coś ważniejszego niż bramki i punkty - to walka o kolejny przeżyty dzień bez bólu i cierpienia. Już osiem złotych to jedna godzina opieki dzieci chorych paliatywnie w Hospicjum Pomorze Dzieciom prowadzonym przez Fundację Pomorze Dzieciom. Przyjdź na mecz Lechia - Wisła Płock i dołącz do akcji Podaruj Bąbla Bąblowi.

Podczas spotkania Biało-Zielonych z Wisłą na Stadionie Energa Gdańsk spotkacie wolontariuszy, zbierających Wasze datki, które zostaną w całości przekazane Hospicjum Pomorze Dzieciom, w ramach akcji Podaruj Bąbla Bąblowi.

Pamiętajcie, że wystarczy jedynie osiem złotych, by podarować godzinę opieki medycznej dla małych podopiecznych Hospicjum, którzy mogą dzięki Wam, zmagać się z przewlekłymi, śmiertelnymi chorobami we własnym domu w otoczeniu rodziny i najbliższych.

Dzięki Waszemu wsparciu Fundacja Pomorze Dzieciom zapewnia swoim małym dzielnym pacjentom kompleksową opiekę medyczną w domu oraz pomoc wykwalifikowanego personelu medycznego, pielęgniarskiego, fizjoterapeutycznego i psychologicznego, a także specjalistyczny sprzęt medyczny.

Zapraszamy Was na mecz Lechia Gdańsk - Wisła Płock. Bilety w sprzedaży w SPECJALNEJ PROMOCJI.

Więcej informacji TUTAJ

Dołącz do akcji Podaruj Bąbla Bąblowi - Więcej na pomorzedzieciom.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora