lechia

Komunikat organizacyjny. W związku z meczem Lechia Gdańsk – ŁKS Łódź, który zostanie rozegrany w poniedziałek 22 sierpnia 2011 r. o godz. 18.30 na PGE Arenie Gdańsk.

DOSTĘP DO PARKINGÓW: Dla kibiców wybierających się na mecz parkingi wokół stadionu będą udostępnione na następujących zasadach: P1 – wyłącznie dla najemców lóż; P3 – wyłącznie dla najemców miejsc biznesowych; P4 – parking ogólnodostępny bezpłatnie dla pierwszych 1250 samochodów; P5 – wyłącznie dla fanklubów oraz osób niepełnosprawnych uprawnionych do wejścia na platformy dla niepełnosprawnych na stadionie.

Użytkownicy lóż, miejsc biznesowych, oficjele oraz wozy techniczne będą mogły wjechać na parkingi wyznaczonym pasem ulicą Żaglową.

Kasy techniczna i reklamacyjna będą się znajdowały wyłącznie w Sekretariacie Stadionu.

Ze względów bezpieczeństwa tor wrotkarski wokół PGE Areny w dniu meczu będzie nieczynny.

Napoje i żywność zakupioną na terenie obiektu będzie można wnieść na trybuny.

Kibice, którzy na mecz przyjadą rowerami będą mogli je zostawić wyłącznie w wyznaczonych do tego miejscach wokół PGE Areny.

Na stadion będzie można wejść wyłącznie przez bramki, które są przypisane do konkretnego sektora określonego na bilecie.

Na stadion nie będzie można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych, dużego rozmiaru obiektywów i statywów. Nie wolno też wnosić parasoli z ostrym zakończeniem. Depozyty będą znajdowały się na bramach stadionu, a ich odbiór po meczu w pawilonie kasowym nr 1 od strony ul. Żaglowej.

 

Jednocześnie prosimy kibiców o możliwie szybki przyjazd na mecz. Bramy PGE Areny będą otwarte od godz. 16.30, czyli na dwie godziny przed spotkaniem. Wcześniejsze dotarcie na stadion usprawni wejście na trybuny, dlatego nie należy z tym zwlekać do ostatniej chwili przed meczem.