Kuba Oleszkiewicz (13.01.1988-11.12.2020), odszedł zbyt wcześnie do Sektora NIEBO mając zaledwie 32 lata, ale jego doping z góry jak i Naszych wielu braci i sióstr, do których dołączył Kuba, poniesie Naszą Lechię jeszcze do wielu zwycięstw.

W dniu 23.12.2020 roku odbędzie się ostatnie pożegnanie Kuby Oleszkiewicza. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Ks. Franciszka Rogaczewskiego 55, gdzie o godzinie 12:00 rozpocznie się msza święta. Po zakończeniu mszy uroczystości pogrzebowe będą kontynuowane na cmentarzu Garnizonowym w Gdańsku przy ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego 2, skąd około godziny 13 ruszy kondukt spod bramy przy kaplicy.

Dla osób chętnych do wzięcia udziału we mszy za Kubę krótka informacja, droga z kościoła na cmentarz samochodem zajmuje 3 minuty, pieszo około 15 minut, resztę chętnych zapraszamy do spotkania się pod bramą na miejscu, na cmentarzu.

Kuba zaczął swoją historię w barwach Lechii Gdańsk w wieku juniorskim, gdzie reprezentował ją na boisku oraz na trybunach. Kuba był kibicem oddanym Biało-Zielonym barwom, dumnie reprezentując klub na meczach domowych oraz wyjazdowych. Zarażał swoją miłością do klubu inne osoby, które przy Nim zaczynały swój doping na trybunach, kontynuując go do dziś. Kuba, będąc na Naszym nowym stadionie dopingował Lechię z młyna razem ze swoim Synkiem Szymonem, który prowadził również doping w dzień dziecka.

Pożegnajmy Kubę, który przez całe swoje życie dumnie reprezentował Biało-Zielone barwy, a Lechia była u Niego w sercu od zawsze, zapalmy Nasze ostatnie światełko dla Kuby w ten dzień.

Kuba, nie chcemy mówić "żegnaj", lecz "do zobaczenia". Do zobaczenia w sektorze Niebo, gdzie wszyscy spotkamy się na biało-zielonej trybunie i stamtąd będziemy razem dopingować Naszą ukochaną Lechię.

Wyrazy współczucia dla całej rodziny Kuby, szczególnie dla Żony i dwóch Synków oraz wszystkich znajomych i przyjaciół.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora