W kwietniu ubiegłego roku wystartowaliśmy ze Zrzutką, prosząc Was o wsparcie finansowe. To wtedy pandemia zaczęła zbierać żniwa w wielu branżach, w tym w reklamowej, co dotknęło również nas. Nie mogliśmy pozwolić sobie na zastój. Postawiliśmy więc poprosić Was o wsparcie i zebrać 15 tysięcy złotych, które pomogą nam zainwestować w sprzęt i funkcjonować przez jakiś czas.

Nasza zbiórka ciągnie się już półtora roku i przez ten okres zebraliśmy 10 tyś. złotych, czyli 2/3 kwoty. Co chwila przedłużamy termin zakończenia zrzutki z nadzieją, że zachęcimy kolejne osoby do wsparcia. Nie chcemy jednak ciągnąć tematu w nieskończoność, zatem ostatecznie w 18-te urodziny naszego portalu (wigilia) zakończymy zbiórkę.

Czasem słyszymy słowa: Przecież macie już 10 tyś. - to dużo. I tak i nie.

Staramy się działać profesjonalnie, a to kosztuje. Kto jeździ za Lechią po kraju wie, że wyjazd to nie 50zł. Dodatkowo zdjęć z wyjazdów nikt nie robi za darmo - my za nie musimy płacić.

Opracowujemy na stronie archiwum prasowe, które pomaga badać historię Lechii Gdańsk - a  czy ktoś zdaje sobie sprawę, że pozyskiwanie materiałów wiąże się z niemałymi kosztami?

A serwer? Tylko ten, kto zajmuje się prowadzeniem stron, wie o czym mówimy. Nasza strona to już ponad 100GB!! materiałów, które muszą być bezpiecznie przechowywane, a sama strona musi szybko działać i mieć wsparcie techniczne. To kosztuje około 5 tyś. rocznie!

Aktualne czeka nas opłacenie kolejnej faktury za sam serwer - po jego opłaceniu ze zrzutki nic już nie zostanie.

To tak w skrócie przedstawiamy Wam, na co idą pieniądze.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasz portal. Bez Was nasza praca nie miałaby sensu.

Prosimy zatem raz jeszcze - wspierajcie nas i zachęcajcie do tego innych. Docenimy każdą wpłatę i spożytkujemy ją na rozwój portalu!

******************************************************************************

Prowadzisz działalność (lub znasz firmę, którą można zachęcić do wsparcia naszej strony?) - zostań sponsorem/partnerem naszego portalu w zamian za reklamę.

Masz pytanie związane z reklamą? Pisz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora