Totolotek Bukmacher

Skład: Lechia Gdańsk [GDA] | 1981/82 II Liga - Gr. zachodnia

1981/82 II Liga - Gr. zachodnia1981/82 II Liga - Gr. zachodnia

Lechia Gdańsk

 Informacje o zespole

Brak zdjęcia drużynowego z tego sezonu.


 Bramkarz Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Andrzej Głąbiński Polska Andrzej Głąbiński 26. grudzień 1955 4 3 1 0 279 0 0 0 0 0 0
Piotr Podolczak Polska Piotr Podolczak 22. lipiec 1962 3 3 0 0 270 0 0 0 0 0 0
Marek Woźniak Polska Marek Woźniak 23. maj 1963 24 24 0 1 2151 0 0 0 0 1 0
 Obrońca Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Zbigniew Bemowski Polska Zbigniew Bemowski 13. październik 1958 7 7 0 0 630 0 0 0 0 0 0
Dariusz Czachor Polska Dariusz Czachor 08. wrzesień 1960 7 5 2 2 516 0 1 0 0 0 0
Marek Fostiak Polska Marek Fostiak 22. maj 1958 4 1 3 1 99 0 0 0 0 0 0
Krzysztof Gawara Polska Krzysztof Gawara 15. marzec 1958 25 25 0 0 2250 0 3 0 0 0 0
Jacek Grembocki Polska Jacek Grembocki 10. marzec 1965 3 1 2 0 148 1 0 0 0 0 0
Piotr Koliński Polska Piotr Koliński 01. styczeń 1961 8 6 2 1 532 0 0 0 0 0 0
Tadeusz Krystyniak Polska Tadeusz Krystyniak 07. wrzesień 1951 12 12 0 0 1080 0 0 0 0 0 0
Leszek Kultys Polska Leszek Kultys 08. marzec 1960 2 2 0 1 136 0 0 0 0 0 0
Lech Kulwicki Polska Lech Kulwicki 02. listopad 1951 24 24 0 0 2160 1 1 0 0 0 0
Andrzej Marchel Polska Andrzej Marchel 16. marzec 1964 15 12 3 2 1122 0 0 0 0 0 0
Andrzej Salach Polska Andrzej Salach 28. styczeń 1959 [† 17. kwiecień 2009] 24 22 2 2 1982 2 0 0 0 0 0
Rafał Szymański Polska Rafał Szymański 10. styczeń 1964 1 0 1 0 10 0 0 0 0 0 0
Andrzej Wydrowski Polska Andrzej Wydrowski 09. maj 1965 3 3 0 1 252 0 0 0 0 0 0
 Pomocnik Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Tadeusz Henning Polska Tadeusz Henning 16. kwiecień 1960 5 4 1 3 257 1 1 0 0 0 0
Jerzy Jabłoński Polska Jerzy Jabłoński 05. marzec 1962 14 9 5 1 947 1 0 0 0 0 0
Bogdan Kazojć Polska Bogdan Kazojć 27. październik 1959 9 6 3 3 479 0 0 0 0 0 0
Jarosław Klinger Polska Jarosław Klinger 04. kwiecień 1960 10 7 3 5 573 0 0 0 0 0 0
Zbigniew Kowalski Polska Zbigniew Kowalski 20. grudzień 1958 6 6 0 0 540 0 0 0 0 0 0
Krzysztof Nosko Polska Krzysztof Nosko 02. styczeń 1962 7 3 4 1 356 0 1 0 0 0 0
Ryszard Polak Polska Ryszard Polak 26. luty 1959 [† 09. wrzesień 2017] 14 11 3 3 1061 2 0 0 0 0 0
Zdzisław Puszkarz Polska Zdzisław Puszkarz 18. luty 1950 7 7 0 0 630 2 2 0 1 0 0
Dariusz Raczyński Polska Dariusz Raczyński 30. maj 1962 18 17 1 5 1443 2 0 0 0 0 0
Witold Wilczyński Polska Witold Wilczyński 01. styczeń 1956 17 15 2 2 1339 0 2 0 0 0 0
 Napastnik Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Andrzej Bikiewicz Polska Andrzej Bikiewicz 13. październik 1955 7 7 0 0 630 1 0 0 0 0 0
Bolesław Błaszczyk Polska Bolesław Błaszczyk 28. czerwiec 1964 6 5 1 1 456 1 1 0 0 0 0
Piotr Boruń Polska Piotr Boruń 18. styczeń 1964 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Józef Gładysz Polska Józef Gładysz 22. sierpień 1952 23 23 0 2 2010 1 0 0 0 0 0
Krzysztof Górski Polska Krzysztof Górski 13. wrzesień 1958 11 9 2 2 853 0 0 0 0 0 0
Roman Józefowicz Polska Roman Józefowicz 29. marzec 1958 2 2 0 1 149 0 0 0 0 0 0
Jan Kierno Polska Jan Kierno 20. czerwiec 1952 13 13 0 0 1170 2 0 0 0 0 0
Marek Kowalczyk Polska Marek Kowalczyk 28. czerwiec 1961 14 13 1 0 1198 0 0 0 0 0 0
Zbigniew Liedtke Polska Zbigniew Liedtke 05. styczeń 1963 22 17 5 6 1526 1 0 0 0 0 0
Krzysztof Matuszewski Polska Krzysztof Matuszewski 01. styczeń 1953 5 5 0 2 332 0 1 0 0 0 0
Janusz Wydrowski Polska Janusz Wydrowski 09. maj 1965 1 0 1 0 44 0 0 0 0 0 0

 Sztab Lechia Gdańsk [Lechia Gdańsk]

Członek sztabu  Data urodzenia Funkcja członka sztabu
Michał Globisz Polska Michał Globisz Odszedł 11. grudzień 1946 Pierwszy trener
Edward Wojewódzki Polska Edward Wojewódzki 17. listopad 1937 Pierwszy trener
Józef Gładysz Polska Józef Gładysz Odszedł 22. sierpień 1952 Asystent trenera