Skład: Lechia Gdańsk [GDA] | 1990/91 PP

1990/91 PP1990/91 PP

Lechia Gdańsk

 Bramkarz Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Maciej Kozak Polska Maciej Kozak 10. grudzień 1971 (43) [† 26. lipiec 2015] 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
 Obrońca Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Marek Ługowski Polska Marek Ługowski 08. maj 1964 (54) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Andrzej Marchel Polska Andrzej Marchel 16. marzec 1964 (55) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Mariusz Pawlak Polska Mariusz Pawlak 19. styczeń 1972 (47) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Andrzej Salach Polska Andrzej Salach 28. styczeń 1959 (50) [† 17. kwiecień 2009] 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
 Pomocnik Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Leszek Góralski Polska Leszek Góralski 09. czerwiec 1965 (53) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Karol Sobczak Polska Karol Sobczak 27. luty 1972 (47) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Robert Wilk Polska Robert Wilk 21. lipiec 1969 (49) 1 1 0 1 56 0 0 0 0 0 0
Sławomir Wojciechowski Polska Sławomir Wojciechowski 06. wrzesień 1973 (45) 1 0 1 0 15 0 0 0 0 0 0
 Napastnik Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Jacek Chociej Polska Jacek Chociej 28. czerwiec 1965 (53) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Mirosław Giruć Polska Mirosław Giruć 23. październik 1972 (46) 1 0 1 0 34 0 0 0 0 0 0
Grzegorz Pawłuszek Polska Grzegorz Pawłuszek 25. sierpień 1970 (48) 1 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0
Marek Ziółkowski Polska Marek Ziółkowski 15. czerwiec 1972 (46) 1 1 0 1 75 0 0 0 0 0 0

 Sztab Lechia Gdańsk [Lechia Gdańsk]

Członek sztabu  Urodzony (Wiek): Funkcja członka sztabu
Bogusław Kaczmarek Polska Bogusław Kaczmarek 06. marzec 1950 (69) Pierwszy trener
Zbigniew Tymiński Polska Zbigniew Tymiński 19. sierpień 1955 (63) Asystent trenera
Marek Bąk Polska Marek Bąk 05. czerwiec 1947 (71) Kierownik drużyny