Skład: Lechia II Gdańsk [LG2] | 1995/96 III Liga - Gr. gdańska

1995/96 III Liga - Gr. gdańska1995/96 III Liga - Gr. gdańska

Lechia II Gdańsk

 Informacje o zespole
Brak zdjęcia drużynowego z tego sezonu.

 Bramkarz Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Witold Bakalarczyk Witold Bakalarczyk 25. styczeń 1978 2 2 0 0 180 0 0 0 0 0 0
Paweł Bubółka Paweł Bubółka 22. sierpień 1977 15 15 0 0 1350 0 0 0 0 0 0
Dariusz Gładyś Dariusz Gładyś 27. kwiecień 1969 12 12 0 0 1080 0 0 0 0 0 0
Sebastian Władacz Sebastian Władacz 08. listopad 1978 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
 Obrońca Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Mieszko Błaszczyk Mieszko Błaszczyk 10. wrzesień 1977 4 2 2 0 235 0 0 0 0 0 0
Piotr Bubiłek Piotr Bubiłek 08. luty 1981 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dominik Czajka Dominik Czajka 10. luty 1978 2 0 2 0 8 0 0 0 0 0 0
Marcin Gąsiorowski Marcin Gąsiorowski 25. lipiec 1975 29 29 0 2 2579 1 3 0 0 0 0
Arkadiusz Kołodziej Arkadiusz Kołodziej 01. styczeń 1979 8 4 4 0 480 0 0 0 0 0 0
Adam Merchut Adam Merchut 12. październik 1977 20 17 3 4 1537 0 1 0 0 0 0
Grzegorz Miłkowski Grzegorz Miłkowski 13. listopad 1977 13 13 0 3 1053 1 3 0 0 0 0
Tomasz Motyka Tomasz Motyka 31. grudzień 1972 9 8 1 3 654 0 1 0 1 0 0
Sebastian Nowak Sebastian Nowak 16. maj 1975 6 6 0 1 517 0 0 0 1 0 0
Sławomir Pietkiewicz Sławomir Pietkiewicz 03. grudzień 1975 14 12 2 0 1134 2 4 1 0 0 0
Arkadiusz Rojek Arkadiusz Rojek 06. lipiec 1972 1 0 1 0 54 0 0 0 0 0 0
Jakub Sumiła Jakub Sumiła 27. grudzień 1978 4 2 2 0 235 0 0 0 0 0 0
Jacek Szydłowski Jacek Szydłowski 13. październik 1978 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Jarosław Bieniuk Jarosław Bieniuk 04. czerwiec 1979 9 9 0 0 810 0 0 0 0 0 0
Artur Chrzonowski Artur Chrzonowski 20. listopad 1976 29 29 0 1 2533 2 2 0 0 0 0
 Pomocnik Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Marcin Borzęcki Marcin Borzęcki 08. sierpień 1978 1 0 1 0 8 0 0 0 0 0 0
Gevorg Gasparian Gevorg Gasparian - 4 1 3 1 120 0 0 0 0 0 0
Dariusz Głos Dariusz Głos 12. luty 1975 12 10 2 5 799 2 0 0 0 0 0
Piotr Gronek Piotr Gronek 01. styczeń 1977 13 5 8 3 651 1 0 0 0 0 0
Maciej Kalkowski Maciej Kalkowski 18. lipiec 1974 13 13 0 2 1130 3 2 0 1 0 0
Artur Koszczyński Artur Koszczyński 01. styczeń 1977 9 5 4 2 470 0 0 0 0 0 0
Igor Kozioł Igor Kozioł 02. styczeń 1976 2 2 0 0 180 0 1 0 0 0 0
Marcin Kubsik Marcin Kubsik 30. wrzesień 1975 19 19 0 1 1696 1 1 0 0 0 0
Grzegorz Motyka Grzegorz Motyka 31. styczeń 1972 9 9 0 2 736 5 2 0 0 0 0
Marek Piątek Marek Piątek 10. październik 1978 12 10 2 2 906 2 0 0 0 0 0
Artur Piłat Artur Piłat 05. styczeń 1975 5 5 0 1 434 0 0 0 0 0 0
Karol Sobczak Karol Sobczak 27. luty 1972 12 12 0 1 1054 6 3 1 1 0 0
Marek Widzicki Marek Widzicki 18. wrzesień 1976 25 23 2 5 2005 1 0 0 0 0 0
Marek Zieńczuk Marek Zieńczuk 24. wrzesień 1978 16 14 2 0 1338 4 0 0 0 0 0
Piotr Filipik Piotr Filipik 10. luty 1975 16 16 0 4 1370 1 3 1 1 0 0
Kamil Kowalczyk Kamil Kowalczyk 11. luty 1976 5 5 0 1 420 1 0 0 0 0 0
 Napastnik Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Dawid Banaczek Dawid Banaczek 03. czerwiec 1979 12 10 2 1 969 5 1 0 1 0 0
Jarosław Cieśliński Jarosław Cieśliński 17. lipiec 1977 1 0 1 1 10 0 0 0 0 0 0
Tomasz Dawidowski Tomasz Dawidowski 04. luty 1978 12 12 0 3 972 4 1 0 0 0 0
Grzegorz Król Grzegorz Król 29. kwiecień 1978 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Tomasz Szostek Tomasz Szostek 25. luty 1975 8 3 5 1 349 1 0 0 0 0 0
Artur Thomas Artur Thomas 27. styczeń 1979 1 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0

 Sztab Lechia II Gdańsk [Lechia II Gdańsk]

Członek sztabu  Data urodzenia Funkcja członka sztabu
Janusz Kupcewicz Janusz Kupcewicz Odszedł 09. grudzień 1955 Pierwszy trener
Krzysztof Słabik Krzysztof Słabik 16. lipiec 1953 Pierwszy trener
Lech Kulwicki Lech Kulwicki Odszedł 02. listopad 1951 Asystent trenera
Marek Bąk Marek Bąk 05. czerwiec 1947 Kierownik drużyny