Sztab WOŚP #5917 w Mikołajkach Pomorskich zdobył na licytację allegro koszulkę meczową Macieja Gajosa z podpisami drużyny Lechii Gdańsk. Dla fanów naszego Klubu to prawdziwy rarytas.

Sylwia Grębowska szefowa sztabu WOŚP w Mikołajkach Pomorskich: - Nasza młodzież często bywała na meczach Lechii. Pewnego razu nasi najmłodsi kibice mieli zaszczyt wyprowadzać piłkarzy Lechii Gdańsk na płytę boiska. Dla naszej bardzo małej miejscowości są to fantastyczne przeżycia. Jednak w samej idei WOŚP chodzi o zebranie jak największej ilości pieniędzy na szczytny cel, dlatego decydujemy się promować naszą aukcję w całym kraju poprzez allegro. Hasło tegorocznego finału to Przejrzyj na oczy, czyli wspieramy okulistykę dziecięcą. Dlatego szukamy ludzi o wielkich sercach oraz zapalonych kibiców, którzy chcą pomagać. My jesteśmy dumni, że poprzez tak piękną akcję możemy również promować Wasz Klub.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora