6 i 7 stycznia 2018 roku w ERGO ARENIE odbędzie się halowy turniej piłkarski Amber Cup.

Gospodarzem turnieju będzie tradycyjnie Lechia Gdańsk – zwycięzca poprzednich dwóch imprez, które rozegrano w hali na granicy Gdańska i Sopotu. Bilety na Amber Cup 2018 są już dostępne w sprzedaży. Możne je nabyć na stronie eventim.pl, w sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert i w kasach ERGO ARENY. Ceny wejściówek zaczynają się od 15 złotych!

Amber Cup to największy i najbardziej widowiskowy turniej piłki nożnej w Polsce, który już po raz trzeci zostanie rozegrany pod dachem ERGO ARENY.

Tegorocznymi ambasadorami tego wielkiego, zimowego święta piłki zostali Artur Boruc – przez kibiców nazywany Królem Arturem, Kamil Glik – filar reprezentacyjnej defensywy i Sławomir Peszko – piłkarz, który dzięki swojej grze i postawie podbił już serca milionów kibiców.

Bilety na sektory dopingowe

Ruszyła sprzedaż biletów na sektory dopingujące podczas turnieju Amber Cup. Wejściówki są dostępne w "Oficjalny sklep kibiców Lechii Gdańsk" i Sklep Lechia New Balance w cenie 15 złotych. Bilety w tych punktach dostępne są na sektory 104, 105 oraz 304.

lechia.net

Podczas pierwszego dnia turnieju, 6. stycznia, swoje spotkania rozegrają najsilniejsze drużyny dziecięce rocznika 2008 z całej Polski, a wśród nich Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, Akademia Sportowa Pomorze, Zagłębie Lubin, Sparta Sycewice, Akademia Piłkarska Tczew, Znicz Pruszków, Radunia Stężyca, Gedania Gdańsk oraz dwie drużyny z Rosji – Bałtika Kaliningrad i Dziecięco – Młodzieżowa Szkoła Rezerw Olimpijskich w Kaliningradzie, reprezentujące gospodarza przyszłorocznego mundialu. Wstęp na turniej dziecięcy jest bezpłatny. Transmisję z pierwszego dnia wydarzenia przeprowadzi kanał Łączy Nas Piłka.

Amber Cup to nie tylko wielka piłka, ale przede wszystkim świetna zabawa i wspaniały pomysł na wspólny weekend dla całej rodziny!

O atmosferę na hali i najlepszą rozrywkę dla widzów zadbają między innymi komentatorski wulkan energii – Turbokozak oraz PLKD – jeden z czołowych piłkarskich YouTuberów.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora