Jak dowiedziała się nieoficjalnie redakcja JuvePoland.com, Bianconeri mogą pojawić się w naszym kraju jeszcze tego lata, by rozegrać towarzyskie spotkanie z Lechią Gdańsk. 

Do tej pory wiemy o dwóch potwierdzonych sparingach Juventusu, zaplanowanych w ramach przygotowań do sezonu 2015/16: z Borussią Dortmund (25 lipca w Szwajcarii) oraz Marsylią (1 sierpnia we Francji).

Kilka dni temu portal Sport.pl opublikował informację, z której wynika, że Juventus mógłby rozegrać mecz również z gdańską Lechią, który miałby być zorganizowany z okazji 70-lecia klubu, jednak polskiemu klubowi nie udało się "spełnić zbyt wysokich wymagań finansowych włoskiej drużyny".

Redakcja JuvePoland dotarła jednak do informacji, z których wynika, że wbrew temu, co pisze Sport.pl, ów scenariusz nadal jest możliwy, a tegoroczna wizyta Juventusu w Polsce - realna. Można spodziewać się, że jeśli doszłoby do towarzyskiej potyczki obu klubów, miałaby ona miejsce w końcówce lipca lub na początku sierpnia, jako że Juventus rozpocznie przygotowania do nowego sezonu dopiero od 17 lipca.

O szczegółach dotyczących tego tematu będziemy informowali na bieżąco.

{joomplucat:62 limit=9|columns=3}

Zobacz całą galerię

Źródło: juvepoland.com

 

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora