Rezerwy Lechii Gdańsk odniosły drugie wiosenne zwycięstwo.

Biało-Zieloni pokonali 5. drużynę rozgrywek Drawę Drawsko Pomorskie 3:2 (1:1). Bramki dla gdańszczan zdobyli Donatas Kazlauskas i P

aweł Czychowski (dwie).

Początek spotkania należał do Biało-zielonych. Dwukrotnie, ale niecelnie, na bramkę gości uderzał Paweł Czychowski. W 15 minucie głową po stałym fragmencie groźnie strzelał Mavroudis Bougaidis. W 24 minucie lechiści objęli prowadzenie. Po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła do Donatasa Kazlauskasa, który nie miał problemu z umieszczeniem piłka w siatce. Radość gdańszczan nie trwała długo. Dośrodkowania z prawej strony jednego z piłkarzy Drawy pięknym stałem głową wykończył Jakub Ostrowski.

Raport meczowy [Lechia II - Drawa 3:2]

Druga część meczu należała do Biało-Zielonych, którzy mogli odnieść pewne zwycięstwo, a skończyło się na wygranej jedną bramkę. Mateusz Możdżeń przynajmniej trzykrotnie znalazł się w doskonałych sytuacjach, które powinny zakończyć się bramką. Bardziej skuteczny był Czychowski, który zdobył dwa gole. Goście przed samym końcem meczu zdobyli kontaktową bramkę i w ostatnich minutach walczyli o kolejną, aby wywieźć z Gdańska choćby jeden punkt. Tak się jednak nie stało i z kompletu punktów mógł się cieszyć trener Tomasz Unton z drużyną.

Lechiści pozostają na 3. miejscu w tabeli.

{joomplucat:1531 limit=9|columns=3}