Napastnik Łukasz Zwoliński i obrońca Bartosz Kopacz podpisali kontrakty z Lechią. Problem w tym, że obowiązywać będą dopiero od 1 lipca.

O Łukaszu Zwolińskim pisaliśmy szerzej parę dni temu, gdy pojawił się temat Lechii. Zastanawialiśmy się czy 26-latek będzie następcą pożegnanego Artura Sobiecha. Cóż, może i będzie, ale wszystko wskazuje na to, że dopiero od nowego sezonu. Umowa z biało-zielonymi została podpisana, natomiast obowiązywać będzie dopiero od 1 lipca. Do końca trwającego sezonu Zwoliński będzie grał dla swojego dotychczasowego klubu - HNK Gorica.

Temat Bartosza Kopacza w kontekście Lechii pojawił się jeszcze wcześniej. Włodarze gdańskiego klubu nie wiążą przyszłości z Błażejem Augustynem, stąd logicznym ruchem wydaje się pozyskanie 27-letniego stopera w jego miejsce. W tym przypadku sytuacja jest podobna jak ze Zwolińskim - kontrakt z Lechią podpisany, ale dopiero do lipca.

Od 2017 roku Kopacz reprezentuje barwy Zagłębia Lubin. W tymsezonie PKO Ekstraklasy rozegrał dwadzieścia spotkań i strzelił jednego gola.

Zarówno Zwoliński, jak i Kopacz podpisali trzyletnie umowy z gdańskim klubem. Lechia będzie czynić starania, by mieć obu piłkarzy już od wiosny, natomiast bardziej prawdopodobne jest, że stanie się to w przypadku napastnika.

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora