Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz III ligi, grupy pomorsko-zachodniopomorskiej (tzw. "bałtyckiej").

Rozgrywki pierwszej rundy potrwają od 10 sierpnia do 10 listopada.

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
Drawa Drawsko Pomorskie - Energetyk Gryfino
Arka II Gdynia - Gwardia Koszalin
Leśnik/Rossa Manowo - Chemik Police
Pomorze Potęgowo - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Kaszubia Kościerzyna - Koral Dębnica
Pogoń Barlinek - Lechia II Gdańsk
Bałtyk Koszalin - Cartusia Kartuzy

Kolejka 2 - 15 sierpnia
Energetyk Gryfino - Cartusia Kartuzy
Lechia II Gdańsk - Bałtyk Koszalin
Koral Dębnica - Pogoń Barlinek
Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police - Pomorze Potęgowo
Gwardia Koszalin - Leśnik/Rossa Manowo
Drawa Drawsko Pomorskie - Arka II Gdynia

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia 
Arka II Gdynia - Energetyk Gryfino
Leśnik/Rossa Manowo - Drawa Drawsko Pomorskie
Pomorze Potęgowo - Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń II Szczecin
Pogoń Barlinek - Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin - Koral Dębnica
Cartusia Kartuzy - Lechia II Gdańsk

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia 
Energetyk Gryfino - Lechia II Gdańsk
Koral Dębnica - Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin - Pogoń Barlinek
Chemik Police - Kaszubia Kościerzyna
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
Drawa Drawsko Pomorskie - Pomorze Potęgowo
Arka II Gdynia - Leśnik/Rossa Manowo

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września 
Leśnik/Rossa Manowo - Energetyk Gryfino
Pomorze Potęgowo - Arka II Gdynia
Kotwica Kołobrzeg - Drawa Drawsko Pomorskie
Kaszubia Kościerzyna - Gwardia Koszalin
Pogoń Barlinek - Chemik Police
Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia
Lechia II Gdańsk - Koral Dębnica

Kolejka 6 - 7-8 września 
Energetyk Gryfino - Koral Dębnica
Bałtyk Gdynia - Lechia II Gdańsk
Pogoń II Szczecin - Cartusia Kartuzy
Chemik Police - Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin - Pogoń Barlinek
Drawa Drawsko Pomorskie - Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
Leśnik/Rossa Manowo - Pomorze Potęgowo

Kolejka 7 - 14-15 września 
Pomorze Potęgowo - Energetyk Gryfino
Kotwica Kołobrzeg - Leśnik/Rossa Manowo
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia
Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pomorskie
Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin
Cartusia Kartuzy - Chemik Police
Lechia II Gdańsk - Pogoń II Szczecin
Koral Dębnica - Bałtyk Gdynia

Kolejka 8 - 21-22 września 
Energetyk Gryfino - Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin - Koral Dębnica
Chemik Police - Lechia II Gdańsk
Gwardia Koszalin - Cartusia Kartuzy
Drawa Drawsko Pomorskie - Bałtyk Koszalin
Arka II Gdynia - Pogoń Barlinek
Leśnik/Rossa Manowo - Kaszubia Kościerzyna
Pomorze Potęgowo - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 9 - 28-29 września 
Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino
Kaszubia Kościerzyna - Pomorze Potęgowo
Pogoń Barlinek - Leśnik/Rossa Manowo
Bałtyk Koszalin - Arka II Gdynia
Cartusia Kartuzy - Drawa Drawsko Pomorskie
Lechia II Gdańsk - Gwardia Koszalin
Koral Dębnica - Chemik Police
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin

Kolejka 10 - 5-6 października 
Energetyk Gryfino - Pogoń II Szczecin
Chemik Police - Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin - Koral Dębnica
Drawa Drawsko Pomorskie - Lechia II Gdańsk
Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy
Leśnik/Rossa Manowo - Bałtyk Koszalin
Pomorze Potęgowo - Pogoń Barlinek
Kotwica Kołobrzeg - Kaszubia Kościerzyna

Kolejka 11 - 12-13 października 
Kaszubia Kościerzyna - Energetyk Gryfino
Pogoń Barlinek - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin - Pomorze Potęgowo
Cartusia Kartuzy - Leśnik/Rossa Manowo
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia
Koral Dębnica - Drawa Drawsko Pomorskie
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin - Chemik Police

Kolejka 12 - 19-20 października 
Energetyk Gryfino - Chemik Police
Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin
Drawa Drawsko Pomorskie - Bałtyk Gdynia
Arka II Gdynia - Koral Dębnica
Leśnik/Rossa Manowo - Lechia II Gdańsk
Pomorze Potęgowo - Cartusia Kartuzy
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Barlinek

Kolejka 13 - 26-27 października 
Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino
Bałtyk Koszalin - Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy - Kotwica Kołobrzeg
Lechia II Gdańsk - Pomorze Potęgowo
Koral Dębnica - Leśnik/Rossa Manowo
Bałtyk Gdynia - Arka II Gdynia
Pogoń II Szczecin - Drawa Drawsko Pomorskie
Chemik Police - Gwardia Koszalin

Kolejka 14 - 2-3 listopada 
Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin
Drawa Drawsko Pomorskie - Chemik Police
Arka II Gdynia - Pogoń II Szczecin
Leśnik/Rossa Manowo - Bałtyk Gdynia
Pomorze Potęgowo - Koral Dębnica
Kotwica Kołobrzeg - Lechia II Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy
Pogoń Barlinek - Bałtyk Koszalin

Kolejka 15 - 9-10 listopada
Bałtyk Koszalin - Energetyk Gryfino
Cartusia Kartuzy - Pogoń Barlinek
Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
Koral Dębnica - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - Pomorze Potęgowo
Pogoń II Szczecin - Leśnik/Rossa Manowo
Chemik Police - Arka II Gdynia
Gwardia Koszalin - Drawa Drawsko Pomorskie

Źródło: 90minut.pl