Omran Haydary otrzymał powołanie do reprezentacji Afganistanu na najbliższe spotkania eliminacyjne oraz dwa mecze towarzyskie. Zgrupowanie rozpocznie się 20 maja w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Powołania do swoich kadr otrzymali też młodzi piłkarze Lechii.

Reprezentacja Afganistanu rozegra w najbliższym czasie pięć meczów, w których szansę zagrać będzie miał Omran Haydary. Na początek w meczach towarzyskich zmierzą się z Indonezją (25.05) oraz z Singapurem (29.05). Na początku czerwca Afgańczyków czeka walka o awans na Mistrzostwa Świata w Katarze w 2022 roku oraz do Pucharu Azji zaplanowanego na 2023 rok. Rywalami Afganistanu będą ekipy Bangladeszu (03.06), Omanu (11.06) oraz Indii (15.06). Aktualnie drużyna Omrana Haydarego zajmuje trzecie miejsce w grupie eliminacyjnej, za Omanem oraz Katarem.

Powołania do młodzieżowych reprezentacji otrzymali też juniorzy Lechii. Na zgrupowanie kadry U-16, które odbędzie się w dniach 9-13 maja w Szamotułach pojadą Antoni Mikułko oraz Krystian Okoniewski. Z kolei Bartosz Borkowski w dniach 17-20 maja będzie przebywał na zgrupowaniu reprezentacji U-15 w Pruszkowie. 

źródło:własne