lechia

Komisja ds. Nagłych PZPN podjęła decyzję o zmianie miejsca rozegrania meczu Polska – Francja. Spotkanie, które pierwotnie miało się odbyć 9 czerwca 2011 r. o godz. 21:00 w Gdańsku, zostało przeniesione na stadion KP Legia Warszawa. Data i godzina pozostają bez zmian.

Decyzję taką podjęto po kilku wizytacjach stadionu i na podstawie rozmów z władzami miasta i zarządzającymi stadionem. Wpływ na decyzję władz PZPN miała również opinia policji, która w sposób jednoznaczny wskazała na brak możliwości zorganizowania imprezy masowej w tym terminie.

„Zdecydowaliśmy się na przeniesienie meczu do Warszawy, ponieważ realnie oceniliśmy sytuację. Ryzyko zorganizowania meczu na niegotowym do końca obiekcie wydało się zbyt duże. Decyzję podjęliśmy najszybciej jak to było możliwe, gdyż zdajemy sobie sprawę, że zmiana miejsca rozegrania meczu wiąże się z wieloma konsekwencjami. Jutro chociażby miała rozpocząć się sprzedaż biletów” – powiedział Grzegorz Lato – prezes PZPN.

W związku ze zmianą lokalizacji meczu Polska – Francja, który odbędzie się 9.06. 2011 r., władze Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęły również decyzję o zmianie cen biletów. Ponieważ oba czerwcowe mecze odbędą się na tym samym obiekcie, zdecydowano o obniżeniu cen biletów.

Ceny na każdy mecz będą wynosiły: 130 PLN, 90 PLN, 50 PLN.

Zaproponowane wcześniej przez Polski Zwiazek Piłki Nożnej zniżki pozostają bez zmian. Ze zniżek będą mogli skorzystać:

  • Rodzice lub opiekunowie z dziećmi. Za bilet II kategorii cenowej w sektorze rodzinnym dla osoby dorosłej zapłacą 90 PLN, a za bilet dla dziecka 1 PLN. Z promocji może skorzystać jeden lub dwoje rodziców (albo opiekunów prawnych) i dwoje dzieci urodzonych po 1.01. 2000 r. Bilety dostępne będą jedynie w kasach.
  • Osoby powyżej 60 roku życia. Mogą kupić bilet we wszystkich kategoriach cenowych z 50% zniżką, zarówno przez Internet, jak i w kasach
  • Kobiety. Mogą kupić bilet we wszystkich kategoriach cenowych z 25% zniżką. Bilety dostępne będą jedynie w kasach.
  • Osoby niepełnosprawne. Osoba niepełnosprawna i jej opiekun mogą kupić bilety w cenie po 1 PLN . Liczba miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na stadionie w Gdańsku Polska reprezentacja zagra w innym terminie i z innym przeciwnikiem.

pzpn.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora