Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała z Niemcami 3:3 i zapewniła sobie awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy. Na listę strzelców wpisał się Jakub Kałuziński, który zdobył drugą bramkę.

W ostatnim meczu kwalifikacji do Euro 2025 Biało-Czerwoni podejmowali w Łodzi Niemców. Podopieczni Adama Majewskiego przegrywali do przerwy 1:3. Pięć minut po przerwie na listę strzelców wpisał się Jakub Kałuziński i dał swoim kolegom impuls do ataku. W 59. minucie bramkę wyrównującą zdobył Mariusz Fornalczyk i stadion w Łodzi eksplodował z radości. Do końca spotkania więcej bramek nie padło i mecz zakończył się rezultatem 3:3.

Reprezentacja Polski do lat 21 tym samym awansowała na Euro 2025, które odbędzie się na Słowacji. Polacy zakończyli eliminacje w swojej grupie na 2. miejscu z dorobkiem 22 punktów (cztery oczka mniej od Niemców).