Tomasz Neugebauer w meczu reprezentacji Polski do lat 20 z rówieśnikami z Niemiec został zmieniony w przerwie, a zastąpił go Kacper Duda. Biało-Czerwoni zremisowali 1:1, a jedyną bramkę dla nich zdobył Tomasz Pieńko, przy której asystował mu gracz Lechii.

Podobnie jak w poprzednim spotkaniu z Portugalią (4:0) Tomasz Neugebauer to spotkanie rozpoczął z opaską kapitańską na ramieniu. W 36. minucie Polacy wyszli na prowadzenie za sprawą Tomasza Neugebauera i Tomasza Pieńki. Zawodnik Lechii długim przerzutem ładnie wypatrzył swojego imiennika, a ten łatwo okiwał dwóch piłkarzy reprezentacji Niemiec i zdobył ładną bramkę.
Niestety prowadzenie Biało-Czerwonych trwało zaledwie 9 minut. Tuż przed przerwą bramkę wyrównującą zdobył Ben Bobzien, który reprezentuje barwy Austrii Lustenau (wypożyczony z FSV Mainz). Na drugą połowę Miłosz Stępiński za Tomasza Neugebauera wprowadził Kacpra Dudę. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie wpadło i mecz w Legnicy zakończył się wynikiem 1:1.
Polska U-20 - Niemcy U-20 1:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Pieńko 36 - Ben Bobzien 45+1