Colors: Orange Color

Niedzielny mecz w Białymstoku, w ramach XIX kolejki PKO Ekstraklasy, poprowadzi Mariusz Złotek ze Stalowej Woli. W bieżącym sezonie będzie to jego trzeci pojedynek z udziałem Lechii. W meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy prowadził mecz biało-zielonych z Jagiellonią Białystok. Mecz rozgrywany w Gdańsk zakończył się rezultatem 1:1. Z kolei 30 października sędziował mecz Totolotek Pucharu Polski z Chełmianką, zakończony wygraną Biało-Zielonych 2:0.  

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Mecz w Białymstoku poprowadzi szczęśliwy dla Lechii sędzia

W tegorocznym Totolotek Pucharze Polski do 1/8 finału dotarły dwie drużyny Legii Warszawa. Taki wyczyn zdarza się bardzo rzadko. Jednak kiedyś kluby kombinowały tak, że po losowaniu pierwszej rundy wybierały łatwiejszego/ciekawszego rywala (lub inny powód), który przypadał drużynie rezerw i wystawiały do meczów rezerw najsilniejszych zawodników. Taka kombinacja miała też miejsce w przypadku Lechii. Przykładem tego jest sezon 1953.

Czytaj więcej: Pucharowa kombinacja z rezerwami

Środowy mecz w Chełmie, w ramach 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski, poprowadzi Mariusz Złotek ze Stalowej Woli. W bieżącym sezonie będzie to jego drugi pojedynek z udziałem Lechii. W meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy prowadził mecz biało-zielonych z Jagiellonią Białystok. Mecz rozgrywany w Gdańsk zakończył się rezultatem 1:1.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Mariusz Złotek szczęśliwy dla Lechii