Colors: Orange Color

W niedzielę 17 sierpnia w Bełchatowie, gdzie obecnie swoje domowe mecze rozgrywają nasi najbliżsi rywale, będziemy świadkami 22-ego w historii spotkania pomiędzy Rakowem Częstochowa a Lechią Gdańsk. Dotychczasowy bilans jest remisowy. Lechia  i Raków zwyciężały po 8 razy, zanotowaliśmy też 5 remisów.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Historia spotkań z Rakowem Częstochowa

Historia potyczek Lechii z ŁKS jest bardzo długa i zaczęła się już w pierwszym ekstraklasowym sezonie Biało-Zielonych, czyli w roku 1949. Oba zespoły spotykały się ze sobą już 40 razy, a bilans tych potyczek jest remisowy. 13 razy zwyciężała Lechia, padło 14 remisów i również 13 razy wygrywał ŁKS.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Historia spotkań Lechii Gdańsk z ŁKS Łódź

W Wielką Sobotę w Gdańsku rozpocznie się prawdziwa walka o podium Lotto Ekstraklasy w sezonie 2018/2019. Lechia Gdańsk z dorobkiem 60 punktów zajmuje pierwsze miejsce zaś nasz dzisiejszy rywal Piast Gliwice jest trzeci z 53 punktami. Wygrana Gdańszczan bardzo mocno przybliży nas do co najmniej drugiego miejsca na koniec sezonu. 

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Historia spotkań z Piastem Gliwice

W poniedziałkowy wieczór, na zakończenie 24 kolejki Lotto Ekstraklasy, Lechia Gdańsk zagra w Lubinie z Zagłębiem. Niestety ze względu na karę, nie obejrzą na żywo tego meczu Kibice z Gdańska, tym samym zapraszamy przed telewizory. Transmisję przeprowadzi Eurosport. W oczekiwaniu na mecz poznajcie historię potyczek Lechii z Zagłębiem.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Historia spotkań z Zagłębiem Lubin