Colors: Orange Color

W Wielką Sobotę w Gdańsku rozpocznie się prawdziwa walka o podium Lotto Ekstraklasy w sezonie 2018/2019. Lechia Gdańsk z dorobkiem 60 punktów zajmuje pierwsze miejsce zaś nasz dzisiejszy rywal Piast Gliwice jest trzeci z 53 punktami. Wygrana Gdańszczan bardzo mocno przybliży nas do co najmniej drugiego miejsca na koniec sezonu. 

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Historia spotkań z Piastem Gliwice

W poniedziałkowy wieczór, na zakończenie 24 kolejki Lotto Ekstraklasy, Lechia Gdańsk zagra w Lubinie z Zagłębiem. Niestety ze względu na karę, nie obejrzą na żywo tego meczu Kibice z Gdańska, tym samym zapraszamy przed telewizory. Transmisję przeprowadzi Eurosport. W oczekiwaniu na mecz poznajcie historię potyczek Lechii z Zagłębiem.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Historia spotkań z Zagłębiem Lubin

Wiosną przyszłego roku ruszą rozgrywki Retro Ligi, której zawodnicy i widzowie będą mogli poczuć się, jakby cofnęli się w czasie o kilkadziesiąt lat. Idealnie odtworzone na wzór przedwojennych koszulki, spodenki, buty i piłki, również przedwojenne zasady gry to wszystko będzie stanowiło o atrakcyjności tych rozgrywek.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Rusza Retro Liga - piłkarska podróż w przeszłość

W niedzielny wieczór na stadionie w Letnicy dojdzie do meczu 'na szczycie' LOTTO Ekstraklasy. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej prowadząca w tabeli Lechia Gdańsk podejmie wicelidera Jagiellonię Białystok. Obie drużyny zmierzą się w oficjalnym pojedynku już po raz 47. Dotychczasowy bilans tych potyczek zdecydowanie przemawia za Lechią, tym bardziej, że Jaga po raz ostatni wygrała w Gdańsku jeszcze w 2013 roku.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Z Jagiellonią zagramy po raz 48 [Historia]