lechia

Fani Gdyńskiej Arki postanowili poskarżyć się Gazecie Wyborczej i naciskali na nią by owa gazeta napisała niepoprawnie o naszym nowym stadionie PGE Arenie Gdańsk...

Chyba wszyscy zdążyli się przyzwyczaić do "krzywych" akcji naszych sąsiadów zza między, lecz chyba po raz pierwszy postanowili zorganizować akcje dotyczący wysłania meili do Gazety Wyborczej ... tak tej samej co każdy się szanujący się kibic bojkotuje, nawet kibice Arki lecz coś ich skłoniło do napisania do nich. A co napisali?

Kibice Arki piszą:

21 stycznia 2011 r. na portalu www.sport.pl został opublikowany komentarz na temat otwarcia stadionu miejskiego w Gdyni "Otwarcie stadionu w Gdyni - ten rywal to bubel". Pomysł zaproszenia zespołu Beroe Stara Zagora (nawiązujące do historycznego występu Arki w Pucharze Zdobywców Pucharów w 1979 r.) przez klub Arka Gdynia pan Grzegorz Kubicki nazwał "bublem", "tanią kopią pomysłu Lechii Gdańsk". A zaproszenie drużyny bułgarskiej oraz związana z tym organizuję meczu określił jako robioną "szybko, tanio i z błędami".

[...]

Otwarcie stadionu PGE Arena Gdańsk, mimo hucznych zapowiedzi, odbędzie się z 16. zespołem polskiej ekstraklasy. Inauguracja była już kilkukrotnie przekładana, kilka planowanych imprez zostało przeniesionych lub odwołanych. Kontrowersje budziła procedura oddawania stadionu do użytku (obiekcje policji oraz staży pożarnej). Organizacja sprzedaży biletów na spotkanie Lechii z Cracovia również pozostawia wiele do życzenia. W dodatku meczu nie będzie mogła obejrzeć zorganizowana grupa kibiców "Pasów". Zamiast tego wizytę na stadionie zapowiadają liczni politycy, traktując mecz jak kampanie wyborczą.

 

Więcej w linku poniżej. UWAGA link do Gazety Wyborczej wchodzisz na własną odpowiedzialność.

 

 

Źródło: Własne