Z początkiem września ruszyła nowa strona prowadzona przez wiślackich kolekcjonerów.

Cel jaki sobie postawili, to zgromadzenie zdjęć wszystkich wzorów szalików Białej Gwiazdy wydanych na przestrzeni lat. Poza typową galerią zamieszczane są informacje dotyczące roku wydania oraz ich nakładu. W aktualnościach można znaleźć informacje o nowych szalach oraz często kontakt do osób odpowiedzialnych za ich dystrybucję. Twórcy strony nie zapominają o przyjaciołach - w zakładce "U Braci" starają się zamieszczać szalikowe nowości z Gdańska i Wrocławia.

Obecnie na stronie znajduje się ponad 700 szali Wisły Kraków, aby jednak nazwać galerię kompletną potrzeba jeszcze bardzo wielu zdjęć. Jak wiadomo na meczach przyjaźni dochodzi często do wymiany barwami i wiele unikatowych egzemplarzy przemieszcza się z południa Polski na północ i odwrotnie. Dlatego też autorzy strony za naszym pośrednictwem zwracają się do kibiców Gdańskiej Lechii o odwiedzenie witryny i sprawdzenie czy nie posiadacie szalików, których nie ma na stronie bądź znajdują się w zakładce "Poszukiwane". 

Takie zdjęcia (w dobrej jakości i dużej rozdzielczości) oraz ewentualne uwagi czy sugestie dotyczące strony prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stwórzmy razem galerię wiślackich szalików na www.szalewisly.manifo.com

WISŁA Z LECHIĄ!