lechia

Przed nami kolejny rok działania naszego Stowarzyszenia - zobaczcie co planują Lechiści z Sopotu.

Chcemy, aby tak samo jak poprzednie lata, był udany i obfity w akcje związane z Lechią. Już teraz myślimy  o zbliżającej się rundzie wiosennej. Mamy w planach kilka dużych akcji, m.in Turniej im. Tadeusza Duffeka, nowe graffiti i kilka innych wydarzeń (jednak jeszcze nie chcemy zdradzać szczegółów).

Jak wiadomo, każda akcja wymaga nakładów finansowych, dlatego też, w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Lwy Północy, rozpoczynamy zapisy na szaliki tkane, jednostronne, na wzór flagi Lechia Gdańsk Sopot, której chyba nikomu opisywać nie trzeba, gdyż wisi prawie na każdym meczu w Gdańsku. Cena takiego szalika to 35 zł.

Całkowity zysk  ze sprzedaży zostanie przeznaczony na ww. akcje. Zapisy  prowadzone są do 5 lutego poprzez adres e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (szczegóły w e-mail’u zwrotnym) lub poprzez członków Stowarzyszenia. Poniżej prezentujemy projekt, jak również  niepublikowane wcześniej zdjęcia, na których widnieje flaga.

Lechia Gdańsk

Źródło: bzsopot.pl