5 stycznia 2013 r., piąty raz z rzędu kibice z całej Polski stawią się przed tronem Królowej Polski.

Chcemy za jej wstawiennictwem podziękować Panu Bogu za dotychczasowe błogosławieństwo i prosić o dalszą opiekę oraz pomoc w podejmowanych działaniach. Jasna Góra, jak co roku, stoi otworem przed każdym kibicem, bez względu na barwy klubowe które reprezentuje, czy miejsce dopingowanej drużyny w tabeli ligowej.

Nie będą miały znaczenia "zakazy stadionowe", nie będzie trzeba posiadać specjalnej "karty kibica".  Każdy według własnej woli, wierny wierze i tradycji Ojców, jako zwykły człowiek, kibic, Polak, jest zaproszony do wspólnej modlitwy na V Patriotycznej Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę.

Program:
12.00 Msza św. w kaplicy Cudownego Obrazu,
13.30 - wykład prof. Wojciecha Polaka i promocja książki "Patriotyzm dnia dzisiejszego";
pokaz filmu Mariusza Pilisa o polskich kibicach;
wieczorem koncert rockowy o wydźwięku patriotycznym;

Zapisy

Na V Patriotyczną Pielgrzymkę Kibiców do Częstochowy, można się zapisywać u kol. Zbyszka Wnuka [tel. kontaktowy 502 549 346 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.]

Zapisywać się można do 2 stycznia 2013 r. do godz. 16.00.
Po tym czasie lista zostanie zamknięta. W przypadku wcześniejszego zamknięcia listy, pojawi się na stronie news z informacją. Jest to podyktowane ograniczoną liczbą miejsc.
Koszt pielgrzymki ok. 100 zł.
Wyjazd autokaru w nocy z 4/5 stycznia 2013 r. ok. godz. 24.00 z parkingu przy ul. Hallera w Gdańsku, obok Opery Bałtyckiej.
W przypadku zgłoszenia drogą e-milową, prosimy podać imię i nazwisko oraz tel. kontaktowy.
Powrót w nocy 5/6 stycznia 2013 r.

{joomplucat:882 limit=9|columns=3}