Jesteśmy zawsze tam… Nie udało się do Skopje, jedziemy do Wiednia! Lechia Gdańsk dokonała historycznego osiągnięcia. Pierwszy raz w 77-letniej historii klubu Biało-Zieloni awansowali do kolejnej rundy w europejskich zmaganiach. To kolejny sukces, który zapisze się na kartach historii naszego klubu.

W drugiej rundzie podopieczni Tomasza Kaczmarka zmierzą się z Rapidem Wiedeń. Pierwszy mecz odbędzie się 21 lipca na wyjeździe.

Nie udało nam się pojechać do Skopje, ale jedziemy do Wiednia. Chcemy zrelacjonować Wam mecz w stolicy Austrii od kulis. Jesteśmy niezależnym od klubu portalem kibicowskim Lechii Gdańsk, działamy od 20 lat. Nie może nas zabraknąć w Wiedniu, ale potrzebujemy Waszego wsparcia.

20220716zrzutka 2

Nasza 5-osobowa ekipa w składzie Karolina Jaskulska, Piotr Rundsztuk, Ania Langowska, Maciek Kwiatkowski i Michał Wróblewski już szykuje się na wyjazd do Wiednia. Taki 3-dniowy pobyt to koszt około 3 tysięcy złotych. Wierzymy, że razem z Wami uda nam się zebrać te środki i pojechać do stolicy Austrii.

Liczymy na waszą pomoc Biało-Zielona Rodzino.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora