lechia

Wielkanoc tuż, tuż. Zapraszamy do udziału w konkursach, a może wielkanocny zając zrobi Wam niespodziankę w tym roku wcześniej...

W bieżącym tygodniu przygotowaliśmy dla Was cztery konkursy, w których będziecie mogli wygrać zaproszenia do Pizzerii LIBERO o wartości 40 pln każde.

Jedyne co trzeba zrobić to śledzić serwis Lechia.net w oczekiwaniu na publikację zdjęć konkursowych (będą ku temu trzy okazje). Wygra osoba, która jako pierwsza znajdzie piłkę na zdjęciu zamieszczając komentarz z odpowiedzią pod artykułem. Wielkanocne konkursy na Lechia.net przeznaczone są dla zarejestrowanych użytkowników, nie będących redaktorami portalu.

Nie zapominamy również o naszych fanach na Facebooku. Dla nich przygotowaliśmy jeden konkurs. W chwili obecnej możemy jedynie podpowiedzieć, że warto już jak najwięcej znajomych poprosić by kliknęli "Lubię To" przy naszej stronie. Liczne grono znajomych może się przydać, gdy poznacie szczegóły konkursu.

Lechia.net na Facebooku

Fundatorem nagród jest Pizzeria LIBERO oferująca przepyszne obiady, pizze, sałatki oraz organizująca niezapomniane imprezy okolicznościowe.
Pizzeria znajduje się na Gdańskiej Oruni, przy ulicy Królowej Jadwigi 137.

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia w konkursach.


Lechia Gdańsk