Druga edycja konkursu z dymkami została zakończona.

Pod konkursowym zdjęciem pojawiło się rekordowo, gdyż około 200 propozycji. Kilka z nich przypadło Wam do gustu co widać po ilości lajków. Zwycięski podpis, który widzicie powyżej zaproponował Michał Langowski, któremu gratulujemy wygranej w postaci zaproszenia do Green Lounge na najbliższy mecz Lechii z Ruchem Chorzów (12 maja). Dodajmy, że jego propozycja dostała aż 90 głosów!

Dla pozostałych uczestników mamy dobrą wiadomość. W najbliższych dniach oczekujcie kolejnych konkursów w tym cyklu. Mamy nadzieję, że uda nam się wybrać równie ciekawe zdjęcia. A Wam życzymy powodzenia i przede wszystkim dobrych humorów w niedzielne popołudnie (bo ostatnio z tym słabo).

W poniższej galerii zbieramy wszystkie zwycięskie prace oraz inne które naszym zdaniem są ciekawe. Galeria będzie oczywiście rozbudowywana w miarę wyłaniania kolejnych zwycięzców.

Komiks "Uzupełnij dymki"

Pamiętajcie, że każdy z Was może być współtwórcą tego konkursu. Wystarczy, że pomożecie nam z wyborem zdjęć do kolejnych odsłon konkursu. Warunek jest tylko jeden - zdjęcia muszą być autorstwa fotoreporterów Lechia.net macie więc z czego wybierać [link]. Zachęcamy również do dyskusji. Wszelkie uwagi i propozycje mile widziane.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora