Zapraszamy do udziału w konkursie polegającym na wytypowaniu minuty i strzelca pierwszej bramki dla Lechii w meczu przeciwko Piastowi Gliwice.

Na początku tradycyjnie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, a następnie do szybkiego podania odpowiedzi na naszym profilu na Facebooku pod odpowiednim wpisem konkursowym.

Regulamin konkursu

Typujemy, na naszym fanpage na FACEBOOK, minutę strzelenia pierwszej bramki przez Lechię oraz nazwisko strzelca.

Osoba, która jako pierwsza poprawnie wytypuje minutę spotkania, w której Lechia Gdańsk strzeli pierwszą bramkę i poda jednocześnie nazwisko piłkarza, który strzelił tą bramkę otrzyma nagrodę główną w postaci zaproszenie o wartości 50zł do wykorzystania w T29 Bar.

Dwie osoby, które jako pierwsze poprawnie wytypują tylko minutę spotkania, w której Lechia Gdańsk strzeli pierwszą bramkę otrzymają następujące nagrody: pierwsza odpowiedź - zaproszenie o wartości 30zł, druga odpowiedź - zaproszenie o wartości 20zł do wykorzystania w T29 Bar. Punkt ten ma zastosowanie tylko, gdy nie będzie przyznana nagroda główna.

Typujemy na Facebooku jedynie do momentu rozpoczęcia meczu czyli do godz. 18:30 dzisiaj (tj. 18.03.2013), poprzez zamieszczenie komentarza tylko i wyłącznie pod wpisem z konkursem. W treści należy podać minutę spotkania oraz nazwisko strzelca bramki.

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie!!!

Lechia.net na Facebook

Sponsorem nagród w konkursie jest Bar T29

t29

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora