Zimową przerwę w rozgrywkach ligowych urozmaicamy Wam konkursami - dziś kolejny.

Jak wiadomo, gdy kończy się ostatni mecz jesieni czeka nas zawsze kilka miesięcy przerwy w emocjach piłkarskich. Zazwyczaj ten czas zwany jest "sezonem ogórkowym" gdyż obfituje w przeróżne plotki transferowe.

By nie skazywać Was na nudę przygotowaliśmy konkursy, które mamy nadzieję pomogą Wam emocjonować się Lechią także w przerwie między rozgrywkami.

KONKURS - "2 pytania - odsłona druga"

Pytanie 1 - Ile artykułów znajduje się w Archiwum Prasowym Lechia.net? Dla ułatwienia wystarczy podać przybliżoną liczbę w tysiącach.

Pytanie 2 - Na ilu telewizorach można oglądać mecze w T29 Bar?

Odpowiedzi na wszelkie tematy związane z Lechią znajdziecie oczywiście na naszej stronie. Natomiast odpowiedzi na pytania dotyczące sponsora nagród szukajcie na stronie www.T29bar.com

Na wasze odpowiedzi czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (pamiętajcie podpisać się i podać telefon kontaktowy) do niedzieli 23 grudnia do godziny 20:00.

Wśród wszystkich prawidłowych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę, na którego będzie czekała nagroda w postaci zaproszenia do T29 Bar o wartości 50zł.

Sponsorem naszych konkursów jest T29 Bar

T29

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora