lechia

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Biało- Zielony Sopot”  organizuje turniej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka.

Tym razem  wspólnie z Towarzystwem Sportowym Sopocki Potok Kamionka. Rozgrywki piłkarskie wraz z festynem odbędą się 2 czerwca br. jak zawsze na stadionie Sopockiego Ogniwa. Po raz pierwszy turniej ten będzie miał charakter turnieju tzw. dzikich drużyn. Dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udział w turnieju! Zapisy odbywać się w dniu turnieju z samego rana od godz. 8:00, a potrwają do godziny 10:00. Rozgrywki odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria młodsza do lat 13 oraz kategoria starsza do lat 16. Każda drużyna musi liczyć co najmniej 6 zawodników(max. 10). Dla wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w turnieju zostały przygotowane cenne nagrody!

Od godziny 11 na stadionie będzie się odbywał piknik dla tych, którzy przyjdą dopingować graczy. Na pewno nikt nie będzie się nudził, gdyż przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchane zamki, malowanie twarzy, ścianka wspinaczkowa, pokazy samochodów rajdowych, czy wozów straży pożarnej. Poza tym każdy kto zgłodnieje, będzie mógł posilić się w specjalnie przygotowanym na tę okazję bufecie, a na deser zasmakować waty cukrowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania młodym piłkarzom, już od rana!

Lechia Gdańsk

Regulamin turnieju będzie dostępny wkrótce na stronie www.bzsopot.pl, jak również w dniu turnieju na stadionie.
Patronat na turniejem objęli: Radny miasta Sopotu Wieczysław Augustyniak, Klub Sportowy Lechia Gdańsk, Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Północy oraz Ogniwo Sopot.
Współorganizatorzy: Fundacja Obudź Nadzieję, Parafia pw. Ducha Św. w Sopocie oraz MOSIR Sopot
Sponsorzy: Sklep Mercus, Państwowa Straż Pożarna, Automobilklub Orski, Pizzeria Margarita.

Więcej informacji na www.bzsopot.pl

Lechia.net

Źródło: BZ Sopot

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora