Kibice odliczają już godziny, które pozostały do rozpoczęcia meczu derby Arka – Lechia.

Dla zawodników to również szczególny czas, ponieważ to właśnie teraz w ich głowach rozgrywają się losy tego spotkania. Panie i Panowie, czas na derby czyli pojedynek o wszystko!

Znane jest powiedzenie, że sportowcy wygrywają lub przegrywają mecz już w szatni. Dla każdego kto ma coś wspólnego ze sportem to zdanie jest oczywiste. Szczególnie w rugby, gdzie gra jest bardzo ciężka i wymaga wiele determinacji - niesamowicie ważne jest odpowiednie nastawienie psychiczne. Obok żadnego spotkania zawodnik nie może przejść obojętnie, ale kiedy jest to mecz derby, to zaangażowanie i wola walki odgrywają zasadniczą rolę.

Na to właśnie czekają kibice. Ta unosząca się w powietrzu adrenalina jest kwintesencją sportu. Żaden mecz nie budzi tylu emocji, co spotkanie dwóch silnych, sąsiadujących ze sobą klubów.

Zobacz nasze fotorelacje z meczów rugby

Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 16.00 na Narodowym Stadionie Rugby. Zapraszamy wszystkich kibiców z Gdańska, aby przyjechali dopingować swój zespół. Na szczęście, w tej dyscyplinie sportu doping na stadionie przeciwnika jest mile widziany. Niech wygra lepszy!

Źródło: lechiarugby.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora