Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że reprezentacja Polski zagra w drugim półroczu dwa towarzyskie mecze - 11 września z Irlandią na Stadionie Wrocław oraz 15 listopada z Czechami na Stadionie Energa Gdańsk.

Piłkarska reprezentacja Polski znowu zagra w Gdańsku! To będzie już ósmy mecz biało-czerwonych na Stadionie Energa Gdańsk. Kibice w Gdańsku będą mieli ponownie okazję zobaczyć w grze Roberta Lewandowskiego i jego kolegów z reprezentacji.

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował, że towarzyski mecz Polski z Czechami zostanie rozegrany na Stadionie Energa Gdańsk 15 listopada o godzinie 20.45. Dla biało-czerwonych będzie to już ósmy mecz na Stadionie Energa w Gdańsku. W dotychczasowych spotkaniach Polska zremisowała z Niemcami 2:2, przegrała z Urugwajem 1:3, wygrała z Danią 3:2, wygrała z Litwą 2:1, zremisowała z Grecją 0:0, przegrała z Holandią 1:2 i przegrała z Meksykiem 0:1.

{joomplucat:2184limit=9|columns=3}

źródło: Dziennik Bałtycki / własne

 

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora