"Bez goli na dole tabeli", "Osłabiona Lechia z punktem w Łodzi", "Bez goli i wielkich emocji w Łodzi" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z ŁKS Łódź. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "ŁKS nie wykorzystał szansy"

Najważniejszym wydarzeniem pierwszej połowy meczu ŁKS z Lechią Gdańsk była czerwona kartka, jaką w 38. minucie spotkania został ukarany Vytautas Andriuskevicius...[więcej]

Sport.pl: "Piłkarska tragifarsa Lechii Gdańsk"

Po katastrofalnym meczu w wykonaniu obu zespołów Lechia Gdańsk bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z ŁKS Łódź. Biało-zieloni nie oddali w tym spotkaniu ani jednego celnego strzału na bramkę rywali...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Osłabiona Lechia z punktem w Łodzi. Andriuskievicius z czerwoną, Traore z ósmą żółtą kartką"

Piłkarze Lechii po raz drugi tej wiosny zremisowali na wyjeździe i nadal nie mogą zdecydowanie odbić się od strefy spadkowej. Gdańszczanie w spotkaniu z ŁKS Łódź uzyskali wynik 0:0. Osiągnięcia biało-zielonych, czyli 379. mecz Łukasza Surmy, który tym samym stał się piłkarzem o najdłuższym stażu w ekstraklasie oraz 200. występ w elicie Tomasza Dawidowskiego były w cieniu kartek. Vytautas Andriuskievicius został usunięty z boiska w 38. minucie, a Abdou Razack Traore zobaczył żółty kartonik po raz ósmy w tym sezonie i za tydzień mecz z Wisłą Kraków obejrzy z trybun . ...[więcej]

Wp.pl: "Bez goli i wielkich emocji w Łodzi"

W meczu dwóch drużyn dołu tabeli zgodnie z oczekiwaniami fajerwerków nie było. Po przeciętnym widowisku ŁKS - choć od 38. minuty grał z przewagą jednego piłkarza - zaledwie zremisował z Lechią Gdańsk 0:0...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Bez goli na dole tabeli"

Lechia Gdańsk, choć od 38. minuty grała w Łodzi w osłabieniu po czerwonej kartce Vytautasa Andriuskeviciusa, zdołała ugrać remis z ŁKS-em. W drugiej połowie zdecydowaną przewagę mieli gospodarze, którym jednak zabrakło skuteczności...[więcej]

Źródło: własne