"Gdańska niemoc wciąż trwa", "Udany debiut Probierza w Wiśle", "Pierwszy "skalp" Probierza" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Wisłą Kraków. Zapraszam na przegląd prasy.

Sport.pl: -"Białozieloni zmierzają do I ligi. Pierwszy "skalp" Probierza"

Był to debiut obu szkoleniowców - Michała Probierza w roli trenera Wisły, natomiast Pawła Janasa, po dwóch zremisowanych wyjazdowych spotkaniach, na PGE Arenie Gdańsk...[więcej]

Sports.pl: "Udany debiut Probierza w Wiśle"

Udany debiut Michała Probierza w Wiśle Kraków - jego drużyna wygrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 2:0. Do siatki trafili Jaliens i Biton jeszcze w pierwszej połowie...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia przegrała z Wisłą. Rezerwowy bramkarz i kierownik wyrzuceni z ławki"

Lechia była wyraźnie słabsza od Wisły Kraków. Gdańszczanie przegrali na PGE Arenie 0:2 (0:2). Po meczu miejscowi piłkarze zostali zaproszeni pod sektor tzw. ultrasów, skąd usłyszeli okrzyk: "Po co wy gracie, jak wy ambicji nie macie!". Oszczędzono jedynie debiutanta Adama Dudę, którego imię i nazwisko było nadal skandowane. Biało-zieloni stracili nie tylko punkty, ale i trzech piłkarzy oraz kierownika drużyny. Luka Vućko i Deleu będą musieli pauzować za nadmiar żółtych kartek, a Sebastian Małkowski i kierownik drużyny, Jarosław Pajor zostali wyrzuceni przez arbitra z ławki rezerwowych w przerwie spotkania...[więcej]

Wp.pl: "Wisła zwycięża w debiucie Probierza"

Udany debiut na ławce trenerskiej Wisły Kraków zaliczył Michał Probierz. Prowadzona przez niego drużyna pokonała na wyjeździe gdańską Lechię 2:0 (2:0). Tym samym "Biała Gwiazda" odniosła pierwsze zwycięstwo rundzie wiosennej T-ME...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Gdańska niemoc wciąż trwa"

Lechia Gdańsk wciąż bez zwycięstwa w tym roku. Tym razem gdańszczanie przegrali 0:2 z Wisłą Kraków. Bramki dla zespołu Białej Gwiazdy zdobyli w pierwszej połowie Jaliens oraz Biton z rzutu karnego...[więcej]

Źródło: własne