Schedę po dotychczasowym szkoleniowcu Olimpii Grudziądz, Tomaszu Kafarskim przejmuje Dariusz Kubicki, który ostatnio pracował w Sybirze Nowosybirsk informuje Ekstraklasa.net.

- Kubicki dogadał się z Olimpią Grudziądz, ale jeszcze nie podpisał. Kafarski póki co nic nie wie - słowa, których autorem jest Krzysztof Stanowski z portalu "Weszło" wydawały się jeszcze na przełomie 2013 i 2014 roku plotką, mającą niewiele wspólnego z prawdą. Dziś jednak nabrały one zupełnie innego znaczenia. Popularny dziennikarz po prostu uprzedził działaczy klubu z Grudziądza w ogłoszeniu tego, co najprawdopodobniej wydawało się oczywiste już od dawna. Wiadomo było przecież, że prezes pierwszoligowca, Jacek Bojarowski spotkał się w grudniu z Dariuszem Kubickim. Nieoficjalnie mówiło się o nieformalnym znaczeniu owego zdarzenia.

Tomasz Kafarski przez pół roku pracy w Olimpii zdołał uzyskać siódme miejsce w tabeli ligowej i odpaść w 1/16 Pucharu Polski (blamaż z Miedzą Legnica przed własną publicznością). Żaru do ognia dorzucali również kibice, którzy od pierwszej kolejki obecnego sezonu pałali ogromną niechęcią do byłego już szkoleniowca biało-zielonych.

Profil Dariusza Kubickiego

Źródło: ekstraklasa.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora