Prezes Paweł Żelem podczas konferencji przed meczem z Miedzią Legnica zapowiedział, że do końca okna transferowego do Lechii trafią jeszcze dwaj lub trzej nowi zawodnicy. 

Oprócz trenera Kaczmarka z dziennikarzami spotkał się prezes Paweł Żelem. Nie zabrakło pytań o transfery. - Wzorem lat ubiegłych Lechia trzyma w niepewności z transferami do samego końca. Przyczyn jest kilka. Często jest tak, że jest jakaś pobożna lista życzeń, a później następuje weryfikacja. Piłkarze, których chcemy mają być lepsi od tych, którzy są w drużynie - skomentował Paweł Żelem.

- Chcemy dokonać trzy transfery. Jesteśmy już na ostatniej prostej z dwoma zawodnikami. Do środy do północy została nam chwila, natomiast nie chcemy z tym czekać do ostatniej chwili. Być może jeszcze przed weekendem uda nam się dokonać dwa transfery i na pewno je Państwu ogłosimy. Jeśli chodzi o pozycję to jest to obrońca, defensywny pomocnik, a trzeci piłkarz nad którym pracujemy to ofensywny pomocnik na skrzydło - sprecyzował prezes Lechii.

źródło:  własne