lechia

Zapraszamy do odwiedzania naszych galerii kibicowskich oraz bogatych zbiorów pamiątek. Dzięki nadesłanym przez Was materiałom część z nich doczekała się kolejnej aktualizacji.

Zachęcamy zatem do buszowania po naszych podstronach. Jeżeli natraficie na jakieś błędy czy pomyłki śmiało zgłaszajcie to do naszej redakcji.

Zachęcamy też, jak zawsze, do włączenia się w tworzenie naszych kibicowskich kolekcji. Stronę robimy przecież dla Was i wszystko jest w Waszych rękach :)

 

Do naszej i tak już dużej kolekcji biletów dodaliśmy 4 nowe, głównie z bieżącego sezonu. Dzięki temu już wkróce nasza kolekcja przekroczy 700 biletów!!

 

Lechia Gdańsk

Bilety z meczów Lechii Gdańk

 

Kibice Lechii, dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Lwy Północy ruszą zapewne wkrótce z projektami nowych grafitti. Wszyscy, którzy takowe planują mogą prześledzić u nas dotychczasowe prace o Biało-Zielonej tematyce. Dodatkowo do bazy dodaliśmy dwa kolejne dzieła.

Lechia Gdańsk

Biało-Zielone Grafitti

 

Coś cieżko namówić Lechistki by nadsyłały nam swoje zdjęcia do galerii, którą dla nich specjalnie stworzyliśmy. Dziewczyny nie krępujcie się. A może to Wy Panowie musicie wykazać się większą aktywnością. Zobaczcie jak prezentują się galerie fanek na stronach innych klubów. Nie mówcie tylko, że nie mamy powodów do dumy. Tym razem prezntujemy tylko jedno nowe zdjęcie, trochę specyficzne. Liczymy jednak, że w końcu się przełamiecie i ta galeria będzie równie bogata jak PokoleniaLG czy LjW.

Lechia Gdańsk

Lechistki - galeria fanek Lechii Gdańsk

 

Lechia Jest Wszędzie, co tu dużo pisać. Co chwila w naszej skrzynce lądują nowe zdjęcia Nie musimy zatem chyba Was szczególnie namawiać do przesyłania kolejnych. Tym razem zapraszamy do obejrzenia 9 nowych, z różnych zakątków świata.

Lechia Gdańsk

Lechia Jest Wszędzie

Pokolenia Lechii Gdańsk, to druga z naszych flagowych galerii kibicowskich, która nie potrzebuje specjalnej reklamy. Cieszymy się, że przypadła ona Wam na tyle do gustu, iż często od razu po narodzinach kolejnej Biało-Zielonej dzieciny przesyłacie jej zdjęcie do naszej redakcji.

Mamy jednak prośbę byście pamiętali przesyłać zdjęcia nawet jak dzieci podrastają. Niech potem pamiętają, że przez całe dzieciństwo były im wpajane Biało-Zielone wartości.

Korzystając z okazji mamy do Was pytanie. Co byście powiedzieli na kalendarz ze zdjęciami z działu Lechia jest Wszędzie lub Pokolenia Lechii Gdańsk? Czy myślicie, że to dobry pomysł? Zachęcamy do dyskusji.

Lechia Gdańsk

Pokolenia Lechii Gdańsk

Przypominamy również o innych galeriach, które tym razem nie doczekały się żadnych nowości (jak chociażby Pokój Lechisty).