Reprezentacja Polski do lat 20 wygrała w Pardubicach 1:0 z rówieśnikami z Czech. W drugiej połowie na placu gry pojawił się Tomasz Neugebauer.

Dla reprezentacji Polski do lat 20 mecz z Czechami był ostatnim meczem w 2023 roku i Biało-Czerwoni chcieli udanie przypieczętować ten rok. Przez długi czas na CFIG Arena w Pardubicach utrzymywał się bezbramkowy remis do momentu doliczonego czasu gry. W 45. minucie Oliwiera Zycha pokonał Daniel Hais. Jednak to trafienie nie zostało uznane, ponieważ zawodnik występujący na co dzień w Hradec Kralove znajdował się na pozycji spalonej i tym samym pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po przerwie Miłosz Stępiński przeprowadził podwójną zmianę, a w jednej z nich na boisko wszedł Tomasz Neugebauer i zastąpił Krystiana Kotona. Natomiast w 62. minucie bramkę dla reprezentacji Polski zdobył Kacper Śmiglewski. Zawodnik Cracovii w 18. minucie zastąpił Jordana Majchrzaka i prawdopodobnie była to wymuszona zmiana. Do końca meczu więcej goli nie padło i Biało-Czerwoni wygrali w swoim ostatnim tegorocznym spotkaniu 1:0. Następny mecz podopieczni Miłosza Stępińskiego zagrają w przyszłym roku, a konkretnie 26 marca z reprezentacją Rumunii na wyjeździe.

Miejmy nadzieję, że przynajmniej takim wynikiem zakończy się mecz seniorskiej reprezentacji!

Czechy U-20 - Polska U-20 0:1 (0:0)

Bramka: Kacper Śmiglewski 62