W związku z decyzją Wojewody Pomorskiego o zamknięciu sektorów trybuny zielonej (U, V, W, X oraz 21, 22, 23, 24) na mecz z Cracovią prezentujemy informacje przydatne dla kibiców Lechii na to spotkanie.

Na mecz z Cracovią Wojewoda Pomorski zamknął sektory U, V, W, X oraz 21, 22, 23, 24 trybuny zielonej. W związku z tym klub wstrzymuje na to spotkanie dystrybucję biletów jednorazowych na te miejsca, a sprzedaż karnetów zostaje wyłączona do dnia 10 sierpnia włącznie. Wszyscy kibice, którzy obecnie posiadają karnety i bilety na krzesełka w tych sektorach będą uprawnieni do wejścia na wyznaczone sektory tarasu górnego trybuny zielonej – 25, 26, 27 i 28, gdzie będą mieli przypisane miejsca na ten mecz. Informujemy, że posiadacz biletu (na sektory U, V, W, X), którego nie satysfakcjonuje przesiadka na górny taras ma prawo do zwrotu biletu w dowolnym punkcie dystrybucji biletów za okazaniem paragonu, do 2 godzin przed początkiem spotkania.

Aby sprawdzić przypisane miejsce w sektorach 25, 26, 27, 28 należy zalogować się w serwisie kupbilet.lechia.pl lub skontaktować się z działem dystrybucji biletów (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) podając imię nazwisko, datę urodzenia i numer karty ACN. Swoje miejsce będzie można także sprawdzić w dniu meczu w patrolu wsparcia obsługi technicznej (czarne kamizelki) na promenadzie zewnętrznej. Posiadacze karnetów i biletów z sektora Y, Z będą korzystali ze swoich miejsc normalnie.

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora