lechia

W najbliższy weekend rozgrywki rozpoczyna III liga gr. Bałtycka. Wezmą w nich udział rezerwy Lechii Gdańsk, do których dołączył znany doskonale z występów Lechii w niższych ligach Krzysztof Brede.

Biało-Zieloni sezon rozpoczynają od wyjazdu do Koszalina na mecz z Bałtykiem, beniaminkiem III ligi (sobota godz. 17:00). Wychowankiem koszalińskiej drużyny jest Sebastian Mila, były gracz Lechii, a obecnie Śląska Wrocław.

- Jedziemy do Koszalina walczyć o zwycięstwo. Jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu. Drużyna zostanie wzmocniona piłkarzami z I zespołu m.in. Aliaksandr Sazankou, Łukasz Kacprzycki oraz Maciej Kostrzewa. W defensywie zagra powracający na Traugutta Krzysiek Brede. Gramy z beniaminkiem, który na pewno będzie chciał się pokazać w debiucie z jak najlepszej strony. Zapowiada się więc ciekawe widowisko – mówi Maciej Kozak, trener bramkarzy i kierownik drużyny.

Przed sezonem w sztabie szkoleniowym rezerw doszło do zmian. Drużynę poprowadzi dwójka byłych piłkarzy Lechii - Tomasz Unton jako pierwszy trener oraz Krzysztof Brede jako grający asystent trenera.

Zobacz kadrę rezerw na bieżący sezon

Śledź wyniki rezerw Lechii w serwisie Lechia.net

Lechia Gdańsk

Źródło: Lechia.pl fot. Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora