Lechia - Apoel 2:1

Pierwszy sparing Lechii podczas zgrupowania w Gniewinie zakończył się zwycięstwem. Biało - Zieloni pokonali mistrza Cyrpu - Apoel Nikozja 2:1 (0:1). Oba gole dla gdańszczan strzelił Sebastian Mila.

W 78. minucie Tomás De Vincenti (APÓEL) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

26 czerwca 2016, 17:00 - Gniewino
Lechia Gdańsk 2-1 APÓEL (Nikozja)
Sebastian Mila 53, 70 - Tomás De Vincenti 43

Lechia Gdańsk: (I połowa) 77. Damian Podleśny - 2. Rafał Janicki, 25. Adam Chrzanowski, 5. Miłosz Kałahur - 41. Paweł Stolarski, 8. Daniel Łukasik, 20. Michał Chrapek, 14. Piotr Wiśniewski, 34. Bartłomiej Pawłowski - 11. Martin Kobylański, 17. Lukáš Haraslín.

Lechia Gdańsk: (II połowa) 32. Vanja Milinković-Savić - 23. Grzegorz Wojtkowiak, 35. Gérson, 38. Milen Gamakow, 22. Mario Maloča - 28. Flávio Paixão, 4. Aleksandar Kovačević, 6. Sebastian Mila, 7. Miloš Krasić, 30. Grzegorz Kuświk - 19. Marco Paixão.

Źródło: 90.minut.pl / własne