W sobotnie popołudnie juniorzy Lechii grający w Centralnej Lidze Juniorów do lat 19 przegrali z Jagiellonią Białystok.

Spotkanie było bardzo wyrównane. W pierwszej połowie oba zespoły stworzyły kilka sytuacji ofensywnych, jednak nie przełożyło się to na bramki. Ponownie było po zmianie stron. Lechia miała nawet stuprocentową sytuację Adama Kardasia. Pomocnik jednak nie trafił do siatki. Chwilę później Bartosz Szczepankiewicz obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Wówczas na tablicy wynikow wciąż było 0:0. Jagiellonia zdobyła jednak decydującą bramkę w 65. minucie i mecz zakończył się porażką Lechistów 0:1.

Lechia Gdańsk U-19 vs Jagiellonia Białystok U-19 0:1 (0:0)

Skład Lechii: 1. Kacper Gutowski - 2. Wojciech Madej, 15. Konrad Polańczyk, 4. Natan Ziółkowski, 3. Julian Woźniak - 7. Patryk Łuszcz, 8. Lucas Williams, 6. Bartosz Szczepankiewicz, 10. Adam Kardaś, 11. Borys Jesionowski - 9. Olivier Bieliński oraz z ławki: 18. Alan Wiśniewski, 17. Jakub Richert, 16. Oliwer Pospieszny