lechia

Stowarzyszenie „Lwy Północy” organizuje wyjazd na mecz z Lechem, który odbędzie się 15 kwietnia br. na stadionie Lecha przy ul. Bułgarskiej.

Do Poznania jedziemy pierwszym od dawna pociągiem specjalnym. Warto podkreślić, że jak na szlachtę przystało, nie będzie to pociąg typu „SKM”, ale o wygodniejszych wagonach dalekobieżnych. Cena przejazdu wraz z biletem na mecz wynosi 90 zł.

Zapisy są prowadzone w sklepie Stowarzyszenia mieszczącym się w Centrum Handlowym Wielki Młyn przy ulicy Wielkie Młyny 16. Zapisy prowadzone są do wyczerpania biletów, jednak nie dłużej niż do piątku 13 kwietnia. Nie ma jakiejkolwiek możliwości rezerwacji biletów. Godziny odjazdu oraz powrotu pociągu będą podane w osobnym komunikacie dzień przed wyjazdem.

Informujemy, że wagon pierwszy i ostatni są zarezerwowane. Wszystkie inne osoby zostaną z nich wyproszone.

Należy podkreślić, że do Poznania nie będzie możliwości kupienia biletu na mecz i podróżowania na własną rękę – wszyscy jedziemy razem i nie wymaga to uzasadnienia

Przypominamy o regulaminie wyjazdowym. Jeżeli ktoś nie chce go przestrzegać narazi się na surowe konsekwencje. Zakup biletu oznacza zaznajomienie się z jego treścią i jednocześnie akceptacją.

http://www.lwypolnocy.pl/Kibice/Regulaminwyjazdowy.aspx

Źródło: LwyPolnocy.pl