lechia

W związku z przypadającą na 13 grudnia 30. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego oprawa niedzielnego meczu Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok na PGE Arenie będzie wyjątkowa.

Oprawa muzyczna przed, w trakcie i po meczu Biało-Zielonych z Jagiellonią - 11 grudnia o godz. 17.00 - będzie związana głównie z piosenkami z lat 80. Repertuar będzie nawiązywał do walki z ustrojem komunistycznym w czasach PRL. Także Grupa Ultras działająca przy Stowarzyszeniu Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Północy przygotowuje specjalną oprawę w sektorze dopingowym, upamiętniającą walkę z minionym systemem i niechlubną rocznicę w najnowszej historii Polski. Będzie można ją zobaczyć w trakcie spotkania. Dlatego zachęcamy wszystkich fanów Lechii do wcześniejszego przybycia na PGE Arenę Gdańsk.

Mamy nadzieję, że kibice dostosują się do tej uroczystej atmosfery i nie dadzą się prowokować gościom z Białegostoku (oczywiście, być może nie będzie żadnych prowokacji). Skupmy się zatem na głośnym i kulturalnym dopingu dla Biało-Zielonych!

Źródło: lechia.pl / własne