Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk ruszyła z akcją wsparcia dla trenera Marka Szutowicza. Wieloletniego trenera i człowieka związanego z piłką nożną od urodzenia. Trener zawsze potrafił wyciągać pomocną dłoń do każdego, doskonale zorganizowany i zawsze będący w dobrym humorze tym razem potrzebuje naszej pomocy.

Akcja “Gramy dla Szuta!” ma na celu wesprzeć Trenera w bardzo trudnych zmaganiach z chorobą nowotworową. Obecnie trener jest pod opieką najlepszych onkologów w Polsce i rozpoczyna walkę z bardzo ciężkim rywalem. Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk chce razem z innymi dołożyć wszelkich starań i pomóc w tej walce! Głównym elementem akcji wsparcia dla Trenera będzie licytacja ponad 60 koszulek i gadżetów przekazanych przez środowisko piłkarskie nie tylko z Pomorza, ale i z całej Polski!

20100828 1801 01

W momencie, gdy rozeszła się informacja o chorobie naszego Trenera otrzymaliśmy ogromny odzew ze wsparciem. Wielu piłkarzy klubów od Ekstraklasy po 3 ligę i tych występujących w klubach zagranicznych oraz Reprezentantów Polski bez zastanowienia włączyło się do pomocy przekazując na cel akcji koszulki i gadżety z autografami. Pozytywny odzew środowiska piłkarka jest bardzo budujący i pokazuje na jak ogromne wsparcie może liczyć Trener Szutowicz w tym najważniejszym dla siebie życiowym meczu. - powiedział Jacek Jadanowski Prezes Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk.

Licytacje wystawiane są na grupie stworzonej w celu promocji całej akcji: Gramy dla Szuta | Facebook. Pierwszą licytacją była koszulka Arkadiusza Milika z Olympique Marsylia z autografami drużyny, która poszła za 5000zł - BRAWO!!

 img 6706 20120717 1663605424

Marek Szutowicz rozegrał w pierwszej drużynie Lechii Gdańsk 58 spotkań.

Grupa Gramy dla Szuta!

To nie tylko licytacje i informacje o wydarzeniach związanych z akcją. Ma to być miejsce, w którym całe środowisko piłkarskie łącznie z trenerami, piłkarzami, kibicami i innymi osobami związanymi ze sportem zaangażuje się i pokaże ogromne wsparcie mentalne, które Trenerowi Markowi Szutowiczowi jest obecnie bardzo potrzebne.

- Od pierwszych dni, kiedy wróciłem do Gdańska i dołączyłem do zespołu Jaguara Gdańsk trener Marek Szutowicz jak to ma w zwyczaju dał mi dużo wsparcia, jego zaangażowanie nie tylko jako trenera, ale także koordynatora szkolenia Akademii jest ogromne i zawsze każdy z trenerów mógł liczyć na pomoc z jego strony. Teraz to Szuto potrzebuje naszego wsparcia i pomocy dlatego liczę, że akcja “Gramy dla Szuta!” prowadzona przez nasz Klub przyniesie pozytywny efekt i rozejdzie się szerokim echem nie tylko w środowisku piłkarskim. - powiedział Deleu piłkarz Jaguara Gdańsk.

#GramyDlaSzuta

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora