Szkoleniowiec Biało-Zielonych podczas środowej konferencji prasowej odniósł się jeszcze do meczu poprzedniej kolejki, w której Lechia przegrała w Krakowie z Wisłą 0:3.

- Z powodu kontuzji niektórych zawodników musieliśmy zmienić skład linii defensywnej na to spotkanie. Uważaliśmy, że ten zestaw personalny, na który się zdecydowaliśmy, będzie optymalny. W obronie popełnialiśmy jednak błędy, które zostały wykorzystane przez Wisłę. Nie mam jednak na myśli gry samych tylko obrońców, bo gra w defensywie zależy też od pozostałych zawodników. Na jaki wariant zdecydujemy się w piątek? Na pewno nie zagra Mario Maloca, Steven Vitoria i Paweł Stolarski narzekają na urazy, więc będziemy musieli to wszystko dobrze poukładać. Decyzję o składzie podejmiemy przed samym meczem - przekonywał Nowak, który wypowiedział się również na temat przestrzelonego rzutu karnego przez Marco Paixao w meczu z Wisłą.

źródło: Lechia Gdańsk

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora