Ten mecz będzie dla nas najlepszą okazją do tego, by odpowiednio zareagować po tym, co stało się w starciu z Koroną Kielce. Do Gdyni jedziemy po to, żeby zrobić swoją robotę i chcemy sięgnąć po trzy punkty – mówił na konferencji prasowej przed spotkaniem z Arką trener Lechii Gdańsk Adam Owen.

- Po meczu z Koroną zebraliśmy się we własnym gronie i porozmawialiśmy. Wszyscy doskonale wiemy, że to, co wydarzyło się w poniedziałek jest nie do zaakceptowania. Przeanalizowaliśmy dokładnie spotkanie z drużyną z Kielc i odkładamy to już na bok. Teraz najważniejsze jest piątkowe spotkanie z Arką – mówił trener Owen. – Na pewno w trzy dni nie zmienimy dużo jeśli chodzi o taktykę. Jako sztab szkoleniowy skupiliśmy się na sferze psychologicznej i chcieliśmy dotrzeć do głów zawodników, by skupili się na pozytywnych rzeczach – dodał szkoleniowiec Biało-Zielonych.

- Zdajemy sobie sprawę z rangi derbów, jak wiele one znaczą dla klubu i kibiców. Dla nas to będzie najlepsza okazja do tego, by odpowiednio zareagować po tym, co stało się w meczu z Koroną. Do Gdyni jedziemy po to, żeby zrobić swoją robotę i chcemy sięgnąć po trzy punkty. Na pewno na ten mecz wybierzemy odpowiedni skład. A czy będą w nim zmiany? Na pewno liczę na to, że będziemy na boisku dokonywać właściwych wyborów, z czym mamy kłopot właściwie od początku sezonu. Koniecznością jest wystrzeganie się indywidualnych błędów – zaznaczył Adam Owen.

Historia spotkań z Arką Gdynia

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej trenera Biało-Zielonych Adama Owena przed Derbami Trójmiasta, które zostaną rozegrane w Gdyni w ramach 15 kolejki LOTTO Ekstraklasy.

źródło: 90minut.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora