Skład: Lechia Gdańsk [GDA] | 1996/97 PP

1996/97 PP1996/97 PP

Lechia Gdańsk

 Bramkarz Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Dariusz Gładyś Polska Dariusz Gładyś 27. kwiecień 1969 (50) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
 Obrońca Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Tomasz Borkowski Polska Tomasz Borkowski 30. listopad 1972 (47) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Artur Chrzonowski Polska Artur Chrzonowski 20. listopad 1976 (43) 1 1 0 1 84 0 0 0 0 0 0
Jarosław Chwastek Polska Jarosław Chwastek 03. czerwiec 1975 (44) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Grzegorz Miłkowski Polska Grzegorz Miłkowski 13. listopad 1977 (42) 1 0 1 0 44 0 0 0 0 0 0
Piotr Rajkiewicz Polska Piotr Rajkiewicz 31. grudzień 1967 (51) 1 1 0 1 46 0 0 0 0 0 0
Marek Szutowicz Polska Marek Szutowicz 22. styczeń 1977 (42) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Włodzimierz Watras Polska Włodzimierz Watras 11. październik 1976 (43) 1 0 1 0 46 0 0 0 0 0 0
Jarosław Bieniuk Polska Jarosław Bieniuk 04. czerwiec 1979 (40) 1 1 0 0 90 0 1 0 0 0 0
 Pomocnik Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Dariusz Głos Polska Dariusz Głos 12. luty 1975 (44) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
Maciej Kalkowski Polska Maciej Kalkowski 18. lipiec 1974 (45) 1 1 0 1 44 0 0 0 0 0 0
Michał Mekler Polska Michał Mekler 23. kwiecień 1977 (42) 1 0 1 0 6 0 0 0 0 0 0
Marek Zieńczuk Polska Marek Zieńczuk 24. wrzesień 1978 (41) 1 1 0 0 90 0 0 0 0 0 0
 Napastnik Urodzony (Wiek): Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
Grzegorz Król Polska Grzegorz Król 29. kwiecień 1978 (41) 1 1 0 0 90 1 0 0 0 0 0

 Sztab Lechia Gdańsk [Lechia Gdańsk]

Członek sztabu  Urodzony (Wiek): Funkcja członka sztabu
Stanisław Stachura Polska Stanisław Stachura 22. kwiecień 1941 (78) Pierwszy trener
Czesław Boguszewicz Polska Czesław Boguszewicz 02. lipiec 1950 (69) Asystent trenera
Marek Bąk Polska Marek Bąk 05. czerwiec 1947 (72) Kierownik drużyny