"Zabrakło trzech minut", "Tradycyjny remis Lechii na inaugurację", "Słaby mecz, ale i emocje w Krakowie" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Cracovią Kraków. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Debiut Janasa na remis"

Lechia Gdańsk w ostatnich minutach straciła prowadzenie i tylko zremisowała z Cracovią 1:1. Dwie minuty przed końcem meczu bramkę dla "Pasów" zdobył Koen van der Biezen. Był to debiut na ławce Lechii Pawła Janasa...[więcej]

Sport.pl: "Zabrakło trzech minut"

Choć Lechia przeważała przez większą część meczu i prowadziła 1:0 po sprytnym strzale Piotra Wiśniewskiego, to nie zdołała dowieźć zwycięstwa. Bramkę decydującą o podziale punktów w Krakowie straciła trzy minuty przed końcem meczu...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Tradycyjny remis Lechii na inaugurację. Trener Janas zadebiutował punktem na Cracovii"

Po raz czwarty od powroty do ekstraklasy Lechia zainaugurowała rundę wiosenną od remisu. Tym razem gdańszczanie podzielili się punktami w spotkaniu wyjazdowym z Cracovią, które zakończyło się rezultatem 1:1 (0:0). Jak przystało na najsłabsze ofensywy w tym sezonie w elicie obie drużyny miały problemy w ofensywie, ale biało-zieloni powinni mieć żal do samych siebie, że nie utrzymali korzystnego wyniku, bo w drugiej połowie gospodarze prezentowali się wyjątkowo nieporadnie...[więcej]

Wp.pl: "Słaby mecz, ale i emocje w Krakowie. Remis!"

Remisem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie Cracovii z Lechią Gdańsk. Mecz był słaby, ale emocjonująca końcówka to zrekompensowała...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Szczęśliwy remis Pasów"

W drugim sobotnim spotkaniu Cracovia zremisowała z Lechią Gdańsk 1:1. Emocjonująca była tylko końcówka tego meczu, w której Pasy doprowadziły do wyrównania za sprawą Koena van der Biezena...[więcej]

Źródło: własne