lechia

W najbliższy czwartek, 11 sierpnia br., poprzez portal Klubu Kibica RP www.klubkibicarp.pl rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz reprezentacji Polski na z Niemcami.

Mecz odbędzie się już za niespełna miesiąc - 6 września br., o godz. 20.45, na stadionie PGE Arena w Gdańsku, przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1. Ceny biletów wynoszą: 60 zł, 120 zł, 180 zł, 240 zł.

Klub Kibica Reprezentacji Polski oferuje swoim członkom pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze reprezentacji. Aby zostać członkiem Klubu należy zarejestrować się na stronie portalu www.klubkibicarp.pl , aby uzyskać numer i dokonać stosownej opłaty członkowskiej (32 zł z VAT za 3 lata członkostwa - do 30.06.2014 r.). Następnie członek Klubu Kibica RP może dokonać zakupu biletów na mecz reprezentacji z Niemcami, poprzez stronę internetową. Jedna osoba może kupić maksymalnie 5 biletów. Przy zakupie biletu niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL osoby, dla której będzie przeznaczony bilet oraz numeru członkostwa (karty) Klubu Kibica RP.

Na mecz będą obowiązywały następujące zniżki:

  • Rodzice lub opiekunowie z dziećmi. Zniżki na bilety na sektor rodzinny.
  • Osoby powyżej 60 roku życia. Mogą kupić bilet we wszystkich kategoriach cenowych z 50% zniżką.
  • Kobiety. Mogą kupić bilet we wszystkich kategoriach cenowych z 25% zniżką.
  • Osoby niepełnosprawne. Osoba niepełnosprawna i jej opiekun mogą kupić bilety w cenie po 1 PLN. Liczba miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zniżek nie można łączyć.

Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów na mecz z Niemcami można uzyskać pod numerem Klubu Kibica RP tel. (22) 862 88 62 lub pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warto pamiętać, że samo przystąpienie do programu premiowego dla członków Klubu Kibica RP "Jedenstka. Kibicujesz - punktujesz" daje na starcie 500 pkt., a za zakup  biletu na mecz reprezentacji uzyskać można kolejne 75 punktów. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, osoby poniżej trzynastego roku życia muszą dokonać zakupu biletów przez swych pełnomocników (np rodziców).

Polski Związek Piłki Nożnej za pośrednictwem Fundacji Piłkarstwa Polskiego z każdej opłaty członkowskiej w Klubie Kibica RP oraz z każdego sprzedanego biletu na mecz reprezentacji, którego będzie organizatorem, przekaże 1 zł na rzecz rozwoju piłki dziecięcej.

Źródło: pzpn.pl