Głównym środkiem transportu na stadion i powrót z niego będą bezpłatne pociągi SKM na trasie z Gdańska Głównego do przystanku Gdańsk Stadion-Expo. W niedzielę 20.02.2022 r. na Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrany zostanie mecz pomiędzy Lechią Gdańsk a Lechem Poznań. Początek spotkania o godz. 17:30.

Godziny odjazdów pociągów z Gdańska Głównego:

16:44, 17:10

Uwaga! Pociągi SKM nie zatrzymają się na przystankach Gdańsk Stocznia i Gdańsk Nowe Szkoty!

Tramwaje linii 10 oraz autobusy linii 158 będą funkcjonować według niedzielnego rozkładu jazdy.

Bilet wstępu na stadion nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania autobusami i tramwajami ZTM w Gdańsku.

Uwaga! Po zakończeniu meczu, na okres około 40 minut w obu kierunkach wstrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągu ul. Marynarki Polskiej, na odcinku od Nowego Portu do Węzła Kliniczna. Kursy linii 10 o godz. 18:57 i 19:17 z Brętowa PKM do Nowego Portu oraz o godz. 19:10 i 19:30 z przystanku "Władysława IV" 01 w kierunku Węzła Kliniczna zostaną wykonane trasą objazdową przez Brzeźno, al. Hallera, ul. Kliniczną.

Na polecenie służb mundurowych mogą zostać wprowadzone dodatkowe operacyjne zmiany w organizacji ruchu komunikacji miejskiej. Zmiany te będą publikowane na stronie www.ztm.gda.pl i na tablicach SIP.

źródło: ztm.gda.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora